Prijava

Ja uvek cepam bez guglanja. Prosečan skor mi je oko 7-8 hiljada al potrefilo se 14 760 što ne verujem da ću oboriti skoro.

Ja sam samo ovo u Francuskoj uz pomoć gugla, ovo ostalo sam ubo

Зајебано је кад ти да неки руски град, препознаш да су Руси, али имаш маргину за грешку шест хиљада километара.

Ви нисте нормални, какво варање ако користиш гугл, јебем вам логику. Ако оћу да се играм погађања на срећу ићи ћу у кладионицу и одиграти Жеремијеву дојаву.

Meni je rekord 21k sa googleom.. Bem ti australiju, nikad ne znas dje si

http://www.dodaj.rs/f/q/mk/7duwCXD/zhajkumezhajkzna.png

Za Ameriku sam lupao i dobro prošao, a Rusi me sjebaše, pa mislio sam da je u pitanju neka granica sa Gruzijom, kad ono ... jbg.
Pun pogodak sa Korejom, ali toliko lako kad sam savatao na panorami zastavu te države olololo.

ovo je mnogo dobro igrati navaren
jeste da promasujem cesto za pola planete,al zanimljivo jako

10163
Samo neke šume dobijam. Skontala sam Australiju po nekom specifičnom drvetu, a kada ima one dve žute, neisprekidane pruge na drumu onda je neka od Amerika. Ako vidim neku kuću u okolini odmah znam bar kontinent. Zanimljivo je.

Sad vidim da može da se deli.
https://www.geoguessr.com/results/vDEWBrjzYAkQ8xEu

Sad sam imala 11552, ne mogu više.

Ne da mi c/p
Iz nekog treceg puta.
http://www.dodaj.rs/f/2i/s0/DZzjtN7/gugl.png
bez gugla i tako toga

ne kapiram ove sto koriste gugl
koja je poenta jebenog igranja ako KORISTIS GUGL
jbt,koji kompleksasi nerealni lolo

pa jel moguce da ima debilcina koji i na ovakve stvari pokusavaju da varaju

meni rekord 7011, al se iznenadim kad opicim negde u ameriku, a on mi kaze tacan rezultat u sudan, afrika

управо сам узео 96 поена је ли то добро?

Има само пет питања. Можеш да набодеш резултат ако те усере или ако те не мрзи да идеш по путу док не наиђеш на неку регистрацију, знак или препознаш језик. Ево, задњи пута сам добио пет питања, на једном је стајала табла Енкориџ, на другом се препозна шведски језик, на два се лако препозна да је у питању Америка и на последњем стоје неки Мексиканци испред ацтечког споменика. Мада је генерално занимљиво.

Како гуглају људи? Једино ако нађу таблу са називом града?

ЕДИТ:

управо сам узео 96 поена је ли то добро?

Да ти није била слика искрцавања на Месец, а ти кликнуо на Аризону, лол?

13 иљада и нешто, усрало ме да сам видео таблу са неким језиком који ми се учинио скандинавским и гађао Швецку, а било у Норвешкој неких 300 км одатле. И усрало ме да је било десет кућа са америчким заставама па сам гађо негде у сред САД и промашио за петсто км отприлике. Након тога неко приградско насеље шугаво и једно пет Лада около, ја гађо југ Русије и исто тако био близу. Е онда ми дође слика неког пута кроз обичну листопадну шуму и ја реко ово Европа јебига, кад оно неко јебено острво источно од Новог Зеланда. Мисим...

А је л' се и ви исто утрипујете за сваки други да је Србија, па се после разочарате што није кад видите неки знак поред пута и сл. Ја сад обилазим неку брану и реко' "Види га Кокин Брод, гарантовано!"

Јеботе, сад видим православну цркву и гађам југ Русије, кад оно јебена Канада. Ма иди, јебем ти игрицу.

meni evropa generalno slabo dolazi, ne znam koliko gradova ima strit vju, vjerovatno većina, ali ne znam zašto mi ne dolazi, i to kada mi dodje, obično bude španija/portugalija i ostva.