Prijava

Dakle, da ne bismo opterećivali teme za podele izraza i glasanje, na ovoj temi možete diskutovati, razmenjivati mišljenja i davati prognoze za takmičenje u pisanju kratkih dfinicija.

Ova tema će biti aktivna do završetka takmičenja.
-------------------------------------------------------------------------------------------

PRVI krug:

&

-------------------------------------------------------------------------------------------

DRUGI krug:

-------------------------------------------------------------------------------------------

TREĆI krug:

-------------------------------------------------------------------------------------------

ČETVRTFINALE:

-------------------------------------------------------------------------------------------

POLUFINALE:

-------------------------------------------------------------------------------------------

FINALE:

Ne znam za vas ljudi, al meni malo slova (makar za ovaj moj izraz), ne mogu da iskaže, šta sam hteo... lololo

A gde sam tu ja?

Pravda za moderatore, i mi smo ljudi!
Ja i onako nista ne radim, mogli bi i da me ne racunate u moderatora :)

momci, alal vam vera za organizaciju!!!

kolege, neka je sa srećom i neka kraći pobedi lolo

Царе, 150 карактера није кратеж.

Ja i onako nista ne radim

celte, evo da te angažujem, kad već nemaš šta da radiš - otiđi do mog profila, pobriši sve postere koji nisu valjani... Ima ih, nakupilo se dosta... lololo

kolege, neka je sa srećom

Gugi, takođe! Ne bih voleo da sam ti u koži, ne sviđa mi se izraz... Ja sam samo čekam da prođe 24h od zadnje defke, pa da objavim moju... :)

Ja nažvrljah nešto na zori dok sam frišak. Tek toliko da učestvujem :)

Ne bih voleo da sam ti u koži

more, šta je moglo sve da mi padne, zadovoljan sam i imam ideju... par ideja koje se mogu obraditi pa ćemo videti

Štono reče Dilan, važno je učestvovati.
Meni je najinteresantije da vidim ove naše teškaše u short varijanti.

i ja svoju muku zorom s ledja skinuh te izdadoh nacionalni interes

Brutalne teme. Saću i ja da našvrljadžim nešto.

Што се тиче наше, прве групе, овај дећко је синоћ дефинисао задат појам.

http://vukajlija.com/s-kim-boksujes/659728

Е сад, ми можемо да правимо игре речи, да једемо говна или да мењамо израз. Договорите се.

Ovo takmičenje je trebalo biti organizovano pre pola godine, kada sam derao krateže, sad pišem malo duže defke, pa sam ispao iz forme. (Pravdam se u slučaju da ispadnem u prvom krugu.)

јел треба да пријавим дефку негде,или само да оставим да чучи?

ладно сам упао? о дивоте :) ај ми сад врните леприкона па да пишем, доста сам патио због дербија

Jel može da se definiše ponuđeni izrazi bez da učestvujem, ako me opali kakva inspiracija danas? :)

На неким изразима се стварно не може пуно калкулисати, тако да ко први напише има највеће шансе....

колико њих пролази из групе? један или двојица? нисам нашао тамо

Malo težu grupu dobih al videćemo. Izraz mi se sviđa. Inače srećno svim autorima.