Prijava

ostavio sam da svi postave pa ću da čitam uporedno, ne mogu ovako da otpratim kako treba, mada već vidim nekoliko ekstra dobrih

Bruce, šta misliš je l' postoji mogućnost da se prihvatanje uslova korišćenja Vukajlije šibne na neki drugi mail?

Nemam pristup mejlu sa kog sam se prijavio na Vukajliju, a ne mogu da pišem dok ne proverim.

probaj da napišeš PVT kaizenu ili idi na kontakt formu, tamo možeš ostaviti drugi mejl

Poslao sam na kontakt. Ne smem Kaizenu, gazda je to lolo

Више минута потроших на писање, него што има слова у телу дефке...

Направио, нисам задовољан, ал ајде.

Da li se ovde mora prijaviti kada napraviš ili ne?

Da li se ovde mora prijaviti kada napraviš ili ne?

Ne, rekao je Ciklon da će sam pokupiti defke...

Ajoj, nemogu više da isčekam da prođe 24h od poslednje defke, da objavim svoju!
I pitanje: Jesu li u defki dozvoljeni brojevi??

naravno da ne. gdje si ti vidio brojeve u defkama?!

Nisam baš zadovoljan, ali nisam nikakav majstor ni za krateže a ni ovako...

Napio se sinoć i tražio kurca,molio moderatore da mi odaberu defku, budalaetina idiotska.
I sad mi je radijacija banovan na 1 dan, šta sad da radim dal ispadam iz takmičenja, koga da cimam samo da ga odbanuje da napišem pa nek mu rebne posle i 3 dana ako oće

па циклона! и мени је смањио бан да бих написао дефку

Правило каже да примјер смије имати највише 200 карактера (са размацима и свим). Ова што сам је припремио има 232. 'Оћемо закерати да скраћујем ил' може и овако?

I prošli put kad sam se napio smarao sam moderatore, Kurd popizdeo zbog mene trejni ban dobio, i taman se smirio. Neki kurac me natera da popijem pola litre loze i odma ja "moje defke su do jaja, odaberite mi jednu da preteram 1000".

Jebem ti majmuna kretenskog, trudiš se da budeš ok i zasereš sve za 2 sata.
I to je pijani gospodin zaređo po većini moderatora da ih moli za odabranu sa sve copy paste.
Za kaznu hoću da mi se skine ona jedna odabrana što mi je Agilni postavio,a i poster.

imaš fore, sutra ujutro ti se skida ban, a defku možeš postaviti do 15.00

defku možeš postaviti do 15.00

Таман, до тада слисти преосталих 0.5л и ће смислиш дефку да боља не мере да бидне! :)

A gde je Bili bukmejker? :)

Иначе, за ово кратежирање сам контао (како и сама ријеч говори) да ће бити неке небулозе (на граници да буде без везе с мозгом), ал' како видим сви пиче неку културу. То ми се не доима никако. Но, куд сви ту и мали Мујо, па да не бих испадао из колосјека, и моја ће бити нека као културица.
А за ово моје питање горе мрско ми је чекати одговор. Ја ћу је метнути овако, а ви ако налазите за сходно, дисквалификујте ме :)