Prijava

Hah! Ko bi rekao ali i Brus i Dilan su mi otpočetka bili favoriti! Čestitam rođeni!

Čestitam svima na učešću i borbi, posebno Dilanu na zasluženoj pobedi koju je ostvario pomoću crnogorskog lolobija na Vukajliji (hehe), a naročito Zyclonu i Agilnom koji su uložili silni trud da bi takmičenje proteklo u boljoj atmosferi nego JSL.

Veoma sam zadovoljan svojim nastupom ako računamo da sam ispao u prvom kolu svakog takmičenja do sada i drago mi je da smo se zabavljali ovoliko dugo. Svima koji nisu glasali za mene u finalu nabiću po pedeset poena hejta u narednim danima :)

Obzirom da sam više puta ponovio da se ovde samo igram, jer i vrapci već znaju da meni odabrane ne znače mnogo, želeo bih da dodam i sledeće - Svi moju suparnici su dali izuzetne definicije, nije bilo jednostavno nadmašiti ni jednog. Prema propozicijama, na žalost, mene sleduje samo jedna odabrana sa takmičenja po mom izboru. Moja je odluka sledeća, a nadam se da će gospoda organizatori da uvaže moju argumentaciju i izađu mi u susret: uzimam za sebe čast prvog posle pobednika, a odabranu poklanjam autoru Šone jer do sad nema ni jednu odabranu, ima pravo na jednu defku dnevno i nema mogućnost greške, a ipak je junački izašao na megdan međedu banijskom koji ima štek kao gepek karavan varburga. Neizmerno sam mu zahvalan zbog toga, a da sam u mogućnosti kao ranije, ja bi mu tu odabranu i sam dao. Dakle, ako postoje tehničke mogućnosti i ako smatrate da on ima neku definiciju dobru za naslov - ja mu poklanjam vaučer sa takmičenja :)

Svaka čast na gestu!

I šta sad kao bole vas kurci za odabrane? Pa za šta se Proviron banovao, zar je njegova žrtva bila uzaludna?

Ako čitaš ovo, Provirone, molim te da se vratiš.

Ja sam se junački borio, meni čast dovoljna nagrada.

I da se od sada takmičenja zovu Provironov kup.

Čestitke. Meni je bilo izuzetno teško da odaberem za koga na kraju da glasam, radio je eci peci pec princip.

Oću kume, daću ti odabranu, al da mi daš onu čuku da ti "čuvam" ;)

Dajem kume onaj kafeni, more? :D

Дилан је Црногорац? Повлачим свој глас.

mislim da je najpostenije da Bolt dobije odabranu. zasluzio je.

И Никовском једну.

Mogu li ja da menjam odabranu defku za tablet?

@ Dilan Dog - biće, umesto jedne tvoje, odabrana defka Zdrakuli.

@ Bruce - Šonetu ću odabrati defku, umesto tvoje.

Ljudi, svaka vam čast na fer-pleju. Zbog ovakvih stvari vredi nastaviti sa organizovanjem novih takmičenja. Nagovestiću samo da bi sledeće trebalo da bude baš, baš masivno (nadam se da će u kvalifikacijama učešće uzeti barem 100 autora, uključujući tu i modove). Više detalja uskoro.

Čestitke! Takmičenje je bilo čista pobjeda. Ja se za sledeće prijavljujem stoprocentno :)

A ovo što kaže sedplas? Šalim se. Moram ja još da se trudim da mi odabrali defku. Možda na sledećem takmičenju. :)

Eto Džakula, i ti jednom od mene korist da vidiš. Živeli! :)

Svaka čast momci ! Dilan čestitam na pobedi.
Meni je jako žao što nisam učestvovao u kratežiranju... jedino što pišem ovde to su krateži.

Ево и мене... Људи честитке, Дилане теби поготово! Хвал Брусе и хвала циклоне на овом лепом гесту. Ај нећу претерано да гњавим са скромношћу, али само да напоменем још једаред, да сам ја попедио у овом такмичењу оног момента кад сам изгубио од Бруса - ако ме разумете. Уздравље...

Ajd' povucite moju defku, odaberite Boltu, ako nije kasno. Zaslužio je bar jednu na naslovnoj.

Ok, msmojne - ispoštovaću tvoju želju.