Prijava

27lvl, halfling trikster roug

Ja stig'o do 12. ili 13. al' nemam sad glavne kvestove, samo na onoj oglasnoj tabli da se jebavam...

imaš uvek mejn kvestove, ideš skroz gore u grad kod sgt Knox-a, on uvek ima nešto lepo za tebe:)
a to na oglasnoj tabli su ti mahom kvestovi za gilde i za lvl preko 30, tako da ono...a imaš i one dejli kvestove

Nema, majku mu jebem. Bio sam kod njega i ništa, samo me pozdravi. :D

jebemliga, jedino ako si prevideo nešto. on te šalje kod drugih koji dele kvestove, možda si promašio nekog, nem pojma. il sam se beše i ja jebavao s tim kad sam bio tako neki manji lvl. traži onda neki parti sličnog levela, priključi im se i radi što i oni, to ne mož domane.

A stoji mi desno "Daily Foundry - Complete an eligible Foundry Quest", al nema nigde na mapi. Kaže "Unable to locate". Sa ću da obiđem ove druge gradove kao, da vidim da nisam negde nešto zaboravio, jebemumater.

nema toga na mapi. pritisneš K ili L valjda, i vidiš ona 3 prozora gore, i QUEUE u jedan od njih, pa kad bude slobodnog mesta, automatski upadaš. i ne idi na druga mesta ako te NE vodi kvest, najebaćeš:)

Upao sam na neku švapsku misiju, lolo
Prođem nju, pa ću da probam s ovim K. :)

Dobio sam opet mejn kvest kod onog sardženta. I stig'o do 15. levela.

Izašlo iz beta faze kol'ko ja vidim. Nisam igrao jedno 5, 6 dana, opet nemam glavni kvest. Sa ću opet. :)

Au pašoni nikako da mi poprave lap top oni ljopci pa d'igram.

izašlo iz bete.
paške,jebemater ljopcima! uzo pre par dana 45lvl,malo počelo da smara, al kad se igra sortacima u partiju može da bude fina zaejbancija za ove vrele dane. još klimu da nabavim i nešto da se jebe za stalnije malo i toeto!

Ja uz'o 23. lvl i pičio danas s jednim likom i nekom pičkom, bar ona kaže da je pička. :)
Sad sam započeo 10 kvestova odjednom, ne znam gde ću pre.
Inače, http://neverwinter.gamepedia.com/List_of_quests ovo može da pomogne dosta, tačno vidiš po levelu gde da ideš da tražiš kvestove. Ja se jeb'o pa tražio sam.
edit: Au, ladno sam igr'o 3 sata. Odo' da iskuliram.

brte ja sam 38, igram jako retko

dojaja
javi se ako si za neki seks