Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Честитке Бруслију, навијам за тебе у наставку такмичења (док не налетиш на неко жемско).

    Čekaj, čekaj, vratiću ti ja to :)

  2. Ovo što kaže Benisijo, trebalo mi pola sata ako ne i više da se opredelim za koga ću da glasam u ove dve divizije. Skoro svi parovi imaju definicije veoma bliske po kvalitetu.

  3. na letovanju sam, tek sad imam pristup internetu i nisam obaveštena šta se dešava, samo sam videla da sam diskvalifikovana. neko kršenje pravila ili šta? pozzz :)

  4. Imala slicna defka od ranije.

  5. Odo' da glasam, kad već nisam za ove prošle. Spavalo se noćas neka dva sata, a jutros pun kurac posla. NE MERE 'VO 'VAKO VIŠE!!!

  6. Čestitke za serjodzu i puno sreće u daljem toku takmičenja.

  7. Честитке Декију и жеља да испадне у наредном кругу!

  8. Zhajk
    Čestitke za serjodzu i puno sreće u daljem toku takmičenja.

    Благодарим

  9. Ја сам гласао за дивизије И и Ј, и могу да кажем да су дефиниције у овим дивизијама далеко боље, такође, слажем се да је било много недоумица око избора те сам превасходно узимао у обзир сам склоп и читљивост дефиниције у неким случајевима. Рецимо код пара Миле Бубрег и Лош Тенор, превагнула је тенорова зато што се може прочитати увек, не само кад је напољу град.
    Елем да не давим. Супер је такмичење, углавном се победи са пуно разлике, мене само тишти то што сам ја побеђен са само 3 појена. Болело би ме цвецки да је 40, али 3!!!!!

  10. moguce li je odustajanje u korist svog protivnika sad kad je gotov prvi krug?

  11. Вероватно је могуће, а што би одустајао?

    Осим ако ниси изгубио па да направиш фору као предајеш :)

  12. opet glasao. ima ljudi koji su isto zasluzili da prodju, a nisu zbog jakog protivnika, a ima ih koji nisu uopste, jbg.

  13. срање су вам дефке!

    џони плагијатор!

    косово је бугарска!

  14. 3 boda, pu!
    Čestitam Eufratu na prolasku.

  15. Čestitke Leprikonu ipak ja nisam mogao protiv tolike SILE.

    Samo guraj debeli. Čestitke i svim ostalim učesnicima koji su prošli u sledeći krug.

  16. Leprikon prošao 2:1 - kao da smo na kilo glasali :)

  17. ДАЈТЕ ЗАПАТУ ДА СЕ ИГРАМО

  18. A, ne, ne, ne, Zapata ide meni.

  19. Нумеш ти на бугара, веруј ми! Боље га препусти мени и имаш још неке шансе да прођеш даље

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.