Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Честитам гуги, спрцо си ме. Увек налетим на јебене терминаторе први круг, прво првцијато такмичење од пре дваесшес година, мени у првом кругу дође Славк0, и добијем га што је најстрашније, кад на следећем прц, опет он. ЈЕЛ МИ СЕ ТО ИЗ ОФА СВЕТИШ, СЛАВК0 АНТИХРИШТЕ?

  2. Čestitam svim autorima koji su prošli dalje. Takođe čestitam i mom protivniku BezDeranjaMolim na odličnoj defki koju je napisao. Ovaj put sam ja prošao i revanširao se za prošlo takmičenje. Zahvaljujem glasačima.

  3. Cajkolone brate, produži glasanje još 2-3 sata, malo ljudi je glasalo u odnosu na prethodne divizije.

    Stvarno brate mili, eto nisam ni stigao da glasam. Realno nisam bio ni za kurac juče, da sam glasao svima bi polupao minuse i odlučivao srebrnim dolarom što ga čuvam u tu svrhu a jutros se nešto uspavah, pa dok sam ustao, pa dok sam ždrao, pa dok sam počešao bulju i prošo rok.

    p.s.
    Zajebavam se, nemoj stvarno da produžuješ, kolko vidim nema nekih preterano neizvesnih parova pa još desetak glasova teško da bi nešto promenilo. Čestitke onima koji su prošli.

  4. Увек налетим на јебене терминаторе

    kad se ne upiša od smeha, idibreukurac
    fala Mićko... iskreno kad sam video tvoju defku nije mi bilo svejedno

  5. gledam nesto, od ovih 100 i kusur defki, najmanje 2/3 bi ladno zavrsilo na groblju, da nije takmicenje. po glasanju se vidi da je igri reci i strajizmima odzvonilo, sto je dobra stvar, a s druge strane, krivo mi zbog par meni dragih autora.
    novi momci/djevojke(?) pokazali potencijal. valjda ce ici malo brze od sledeceg kruga.

    Pa ne verujem da bi baš 2/3 završilo na groblju, ali primetio sam da se odnos pluseva i minusa nekih definicija drastično poboljša kada na red dođe divizija u kojoj se ta definicija nalazi...Ne znam da li jedna definicija ima negativan skor.
    Vidim da sam ja ubedljivo prošao dalje...Nisam očekivao takav odnos glasova. Čestitke mom protivniku Skytalker-u koji je takođe napisao dobru definiciju, ali nedovoljno dobru za prolazak u drugi krug.

  6. Čestitke miloj mi Srbiji na dobijanju datuma.

  7. Sve čestitke mom suparniku u prvom krugu takmičenja, debelo me oznojio i ne bi bila nikakva greška da je on prošao umesto mene. Da je glasalo više autora verovatno bi se tako i desilo, ovog puta sam stvarno prošao za dlaku.

  8. Pojeo mi sajt post od pola metra. Da rezimiram - sve čestitke Benisiju za odličnu defku kojom mi se suprotstavio, ne bi me bio blam ni da sam ispao u ovom krugu.

  9. pola metra a?
    jebote nisam stigao da glasam... izašao juče pre nego što je počelo glasanje a došo na sajt nakon što se završilo. jebiga

  10. pa ni vi, modovi se baš ne ubiste od glasanja ...

  11. Takodje nisam stigao da glasam, ustao u pola 1 i vidim već lokovana.

  12. Игоре честитке такође, вала си ме одрао момачки. Покидао си искрено. Настави тако и даље.

  13. pa ni vi, modovi se baš ne ubiste od glasanja ...

    Ne znam na koga ciljaš :)

  14. skytalker

    Игоре честитке такође, вала си ме одрао момачки. Покидао си искрено. Настави тако и даље.

    Hvala, nadam se da ću u skorije vreme dobiti inspiraciju za drugi krug. Već imam nešto u glavi, ali uzimajući u vid protiv kakvih ću se autora suočiti moraću da smislim nešto mnogo bolje.

  15. Inače, ja ne glasam iz prostog razloga što se spremam za neki nerešen duel, pa da tu odlučim pobednika u mini glasanju/konsultaciji sa kolegama. Dovoljno je što vas ovako ocenjujem, realno.

  16. Glasanje je za ove dve poslednje teme (4 divizije) namerno smanjeno: vikend je i ljudi imaju više slobodnog vremena za glasanje. Takođe sam primetio da postoji ogroman "prazan hod" i da po nekoliko sati niko neglasa (iako su prethodne teme oborile rekordeza glasanje). Pošto je meni ovaj vikend slobodan, hteo sam da se bi napravim lufta, da ne moram u nedelju uveče da sastavljam grupe za drugi deo takmičenja. Inače sam očekivao ovakvu izlaznost, tako da sam zadovoljan.

  17. Zyclon piči minuse svima, realno, a sprema se da jedini plus da nekom u odluci za pobedu :)

  18. Tajfajzen raduljica, tajfajzen. ;-)

  19. У овим групама сам имао највише проблема да се одлучим до сад. Код једног пара сам ишао на ендендоре принцип (Еуфрат - Перовић), а код два сам доста размишљао (Нана - Глигорије и Миле - лош тенор). Некако ми се чини да Нана и Глиго имају најбоље дефке, шта знам.

    Честитке Бруслију, навијам за тебе у наставку такмичења (док не налетиш на неко жемско).

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.