Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Nećemo tako drugovi, sad sam izvršio reviziju i zahtevam da se poslednji glas ne prizna, a obzirom da je Mile dobio više glasova učesnika naše konferencije zahtevam i da se obrnu poeni iz trećeg kruga, odnosno da se Miletu prizna pobeda, a meni dodeli utešni poen. Jeste da me to stavlja u nezgodnu situaciju, ali fer je fer, a Miletov glas ionako nema uticaja u našoj grupi.

    Neću ja da me posle tamo dole prozivaju pojedinci kako koristim položaje i veze među masonima i iluminatima.

  2. ali meni to ne odgovara lolololo

  3. jebiga, to je Mile garant namerno napravio :)

  4. U FINALU GLASAJTE PROTIV MILETA! lololo

  5. Zapravo, ako ugazim Mileta mene bole Đoša. :gasi kalkulator:

  6. Moja je odluka bila da se glasanje produži malo. Odziv slab, nedelja je, pretpostavio sam da će biti još glasača i nakon roka (kao što je i bilo), a definicije za naredno kolo još nisu bile napisane od strane svih autora, pa da je neophodno brzati.

    Nije bilo nekih računica i namera. A što kaže DekY, rezultat nema uticaja na to ko će proći dalje, jer Bruce svakako dobija aktuelni duel sa Eufratom bez borbe (Eufrat se ne pojavljuje još uvek, ali je bio u više navrata online i nakon obaveštenja o duelu, kako javno, tako i putem PVT-a).

  7. A evo šta kaže i supervizor Grupe 3, Konferencije D:

    http://memecrunch.com/meme/OE9G/lisaseslaze/image.png

  8. Jeste, ali dobijam jedan poen, a Mile ima utakmicu neigranja za još jedan poen. Ovaj rezultat bi mu potencijalno mogao omogućiti nešto više, a ja ne bih voleo da ispadnem meta prozivki. Lakše mi je da odustanem od takmičenja nego da budem neregularan.

    EDIT: A Mile je prvi počeo, odmah me strpao u SPS...

  9. Ne dobijaš jedan poen, već najverovatnije dva.

    To pravilo će, ako Ciklon uvaži sugestiju (već predloženu pre ove situacije), biti izmenjeno i retroaktivno za prethodne slučajeve. Autor koji je napisao definiciju da dobija dva poena, onaj koji nije, nulu.

  10. hitrogilni, protiv koga se ja borim u trecem kolu? ovamo pise da moram da postavim a ni ne ynam kad je niti protiv koga? :)

  11. OK, neću više da se bunim, ali da uđe u zapisnik da sam 'teo d'ispadnem fer :)

  12. Jamajko, tvoja grupa nije startovala još uvek. Napiši tri defke, bez obzira ko ti je protivnik. Kada budu izbačeni parovi za svako pojedinačno kolo, prosledićeš Ciklonu, ili meni (zavisno od toga da li će se pre završiti B, ili D konferencija) koja defka je za koji duel.

    Glasanje za Konferenciju C će verovatno biti skraćeno u svakom kolu, da ubrzamo stvari.

  13. Bruce, da se nije Lisa Ann oglasila, bila bi druga priča. Ovako ne možemo regularnost dovesti u pitanje.

  14. lako je vama mladima kad znate ko je ta Lisa Ann, meni vreme stalo kad je Trejsi Lords otšla u penziju :)

  15. Lakše mi je da odustanem od takmičenja nego da budem neregularan.

    Mislim da bi to bilo regularno. KO JE ZA!? :)))))))

  16. A meni je Tracy Lords bila prva...

    U pitanju je ovo ostvarenje.

  17. Nema šta, oduvek sam voleo SF...

  18. Шта се направи... Лоло

  19. Sjebao sam stvar, ne mogu ja ovo takmičenje preko raspusta, nemam pojam o vremenu uopšte.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.