Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Pseto, ne znam da li si proveravao PVT, jedan si od dvojice autora koji mi nisu dostavili defke :)

    Nego, zna li iko gde je Punjač? Nema ga par dana... Je l' rekao nekom nešto?

  2. Punjač je duga priča lololo
    ko zna ispod kog mosta sad spava lololo

  3. Vejvrajderu, imaš li neki predlog?

  4. Pseto, ne znam da li si proveravao PVT, jedan si od dvojice autora koji mi nisu dostavili defke :)

    Nego, zna li iko gde je Punjač? Nema ga par dana... Je l' rekao nekom nešto?

    Nisam proveravao ali sam ti poslao dve defke, video sam ovde na temi da treba da pošaljem.

  5. Vejvrajderu, imaš li neki predlog?

    Šaljivdžija :)

  6. Nego, zna li iko gde je Punjač?

    Не би било изненађујуће да то не зна ни он сам.

  7. znači ja ne smem da glasam sad jer sam u njihovoj grupi?

  8. Ne smeš. Jebote, uništiće me Nenin, jebala me mrzovolja...

  9. Што избаци дефку онако без тачака и осталих знакова, због ограничења од 150?

  10. Mačorčiču, zašto si mod, dečko?

  11. Da. Ma imao sam 190 karaktera u početku, bio solidan primer, pa sam ga uništio. Poštenje je kurva.

  12. Mačorčiču, zašto si mod, dečko?

    Da te bolje... upoznam :)

  13. Pošto se autor Punjač ne pojavljuje na sajtu, a jedna od poslednjih poruka na temi mu je ovo, prvi na redu da uskoči na njegovo mesto u Konferenciji C je autor Larry Underwood. Pored toga što je u kvalifikacijama Larry izgubio od Punjača, on je ujedno i autor koji je u toj kvalifikacionoj diviziji izgubio sa najmanjom razlikom.

    Čeka se njegova potvrda na PVT.

  14. neko je bacio kletvu na konferenciju C. nevera

  15. Vejvrajderu, imaš li neki predlog?

    Pa ako iskreno hoćeš, ne treba praviti dečku problem ako prebaci koji karakter, jer su to radili i autori u prethodnim konferencijama, kao što sam već napomenuo... :)

  16. neko je bacio kletvu na konferenciju C. nevera

    Izgleda da ćemo na kraju morati da platimo gospodinu iz posta iznad da učestvuje ;)

  17. Ugasite nas iz C i aukurac. Što smo tako prokleti sudbino maćeho???

  18. Jebote, kvalifikacije bile pre 17,18 dana!
    Stvarno sam kurate sreće.
    I tad sam bila poslednja grupa za glasanje.

  19. Da mi neko da pun džak pičke ja bih izvuko kurac.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.