Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. More crveni karton svima i 3:0 za Istvič!

  2. ja obrisao

    Ja oživo.

  3. ja pijem hladno pivo

  4. MOLBA:

    Molimo autore Konferencije C da ne čekaju poslednji trenutak za slanje definicija, da bi bilo dovoljno vremena da neko primeti eventualne plagijate i da ostavite mogućnost sebi da definišete ponovo, kako biste izbegli automatski poraz (tretiraće se kao da niste objavili definiciju).

    Ovo iznad u Konferenciji D sada puštam ovako, jer je u pitanju duel bez rezultatskog značaja.

  5. Nama znači ko će da bidne poslednji, nemoj tako. Za sad ga derem :)

  6. Dajte mi kuma u duel! Dajte da ga rasklopim i dokažem da je prošao samo spletom čudnih okolnosti lololololo

  7. ja sam napisao i za sledeće kolo... neću još da objavim da ne bi bilo mahinacija od strane nadležnih :)

  8. Ja napisah svoje 3 za sada, sve čeka spremno. :)

  9. ja pijem hladno pivo

    naravno, a ne da se ceka zadnji trenutak za mahinacije lolo

  10. Želeo bih da pozdravim teta Severinu, i da poželim sve najbolje mojim protivnicima iz grupe (da bog da noge polomili, hnjo hnjo).

  11. Srećno pseto i SnobIvanKenjobi! (gugiju sam poželeo već)

  12. Je l' imam dozvolu da iskoristim 15 karaktera više (165) u primeru?

  13. Ne. Ako je u pitanju ova poslednja defka, može se skratiti, nećeš joj osakatiti smisao.

  14. Ja sam nju već skratio sa 190 na 150, nego mi se ne sviđa uopšte ovakav primer, pa sam hteo da dodam par reči i interpunkcijske znakove koji fale.
    Nema veze, ionako ću napisati još jedan strajizam, a ovu ću za svaki slučaj da sačuvam.

  15. Što ti je proklet čovek. Danima već držim u glavi par definicija i čekam sa definisanjem, za slučaj da Chavez odustane pa da ja uletim umesto njega. I sad, kad sam video da čovek nije odustao i da ja mogu slobodno da definišem van takmičenja, ne mogu da se setim ni jedne. A bukvalno pre sat vremena sam ih imao u glavi. Pu!!!

  16. Ja sam sada totalno pogubljen koja grupa, ko za koga glasa i ko, gde, kada, zašto i oko čega. Kontam da takmičari nisu, što je dobro, ali ja više nemam pojma ništa :)

    veruj mi, i ja sam :)
    evo tek sam sad video ovo sto je ciklon objavljivao linkove kad se takmicimo itd :)

  17. Ne. Ako je u pitanju ova poslednja defka, može se skratiti, nećeš joj osakatiti smisao.

    Agi, nemoj da si TAKI...
    Ne realno, pogledaj samo definicije pojedinih likova koji su imali i preko 30 karaktera više... Već sam pričao o tome 2-3 unazad...

  18. naravno, a ne da se ceka zadnji trenutak za mahinacije lolo

    Mahinacije planski počinju tek sad :)

  19. Srećno protivnicima!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.