Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. boga mi, kod mene tesno
    valjda smo prekvalitetni a ne kao neki. :PPP

  2. e, pseto, ko pobedi takmiči se sa Zapatom :)
    dragi autori glasajte za mlađanog autora... meni je dobar i srkls lolo

  3. e, pseto, ko pobedi takmiči se sa Zapatom :)
    dragi autori glasajte za mlađanog autora... meni je dobar i srkls lolo

    Ma dajte koga oćete da izmerimo pleća junačka...:)

  4. Uf! Zajebano bilo za odlučiti se u ovoj turi...

  5. ja ne mogu da glasam, neka autori ne zamere.
    stvarno zajebano.
    meni sve dobre.

  6. neka autori ne zamere.

    Smatraj da ti je zamereno...:)

  7. Smatram da moje defke u ovom i prošlom krugu nisu bile baš na nivou, ali sam ih bukvalno izvukao niotkud jer se nisam nadao da ću učestvovati u ovoj fazi. Ne vadim se, al' sam morao da napišem. :P
    Čestitke svim autorima, kvalitetno takmičenje.

  8. Smatraj da ti je zamereno...:)

    smatraj da ću ti lajkovati sve neocenjene defke pa smo kvit. lololo

  9. NISI MI VEĆ LAJKOVALA SVE DEFKE?? lololo

  10. Овим путем бих поручио мојој драгој ривалки Нани да се наједе гована! Па човече обезбедила си улазак у други круг и ти после просечних дефки у прва два круга, против мене напишеш једну која комотно може и у одабране. Попишаш ме тек тако! Срам те било!

  11. Mogli ste mi jače protivnike naći, hnjohnjo. :)

  12. bata gugi
    e, pseto, ko pobedi takmiči se sa Zapatom :)
    dragi autori glasajte za mlađanog autora... meni je dobar i srkls lolo

    Čini mi se da si pogrešno skontao, pa su te glasači poslušali i većinom glasaju za tvog protivnika. Ko u vašem duelu IZGUBI ide na Zapatu.

    Trenutni rezultat je:

    pseto88 - 12
    vs.
    bata gugi - 7

    :)

  13. Gugi, trule su ti fore. Ideš na Zapatu i ispadaš. Samo mi nije jasno kako već do sad nisi ispao, ali neću da otvaram temu klanova na sajtu. O tome kad se završi takmičenje.

  14. Čini mi se da si pogrešno skontao, pa su te glasači poslušali i većinom glasaju za tvog protivnika. Ko u vašem duelu IZGUBI ide na Zapatu.

    pojebao mi se digitron u glavi... eeeeee
    molim autore koji su izvršili svoju dužnost da malko edituju glasove, ako su u mogućnosti :)

  15. pa, to bi ti voleo ali videćemo

    što se tiče teme, otvaraj je kolko u roku od odma

  16. Mickey Savage
    Gugi, trule su ti fore. Ideš na Zapatu i ispadaš. Samo mi nije jasno kako već do sad nisi ispao, ali neću da otvaram temu klanova na sajtu. O tome kad se završi takmičenje.

    Taman sam hteo reći da ovaj lik mora da je Provironov dupli... pogledam, kad ono i jeste Proviron. E sad mi nije jasno kako je uspeo da promeni nik kad nema krunu?

  17. Billy Sharp
    Mogli ste mi jače protivnike naći, hnjohnjo. :)

    Jbg, ja sam dao sve od sebe, ali ne mo'š lopatom na bager. ;)

    Čestitke iz moje grupe Čavezu i Biliju na prolasku, i Leriju na odličnim definicijama.
    Pozdrav za teta Severinu! Je l' beše neko spominjao utešnu nagradu?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.