Vukajlija freestyle: oficijalna tema za diskusije.

  1. Xexe, mrzi me sada da tražim tvoj post od kada su određene grupe...:)

  2. Svašta sam ja tamo kenjo al jbg. :) Sad opravdaj prolaz i osvoji takmičenje.

  3. E, kada smo kod toga da pitam: da li u nastavku takmičenja ima veze pozicija iz sadašnjih grupa? Tj da li je bitno ko je sada prvi a ko drugi?

  4. @ Nenin - trebalo bi da napišete nove definicije za sledeći krug takmičenja.

  5. Ciklone, da ponovim pitanje, da li u nastavku takmičenja ima bilo kakvog značaja da li je neko prvi ili drugi u grupi?

  6. Кад одприлике настављамо са такмичењем... Након завршетка конференције Ц или пре тога?

  7. Možda bude vikend-pauza, da Ciklon i ja odemo do neke banje. Sad baš gledam vaučere.

  8. Povedite i žene ako Boga znate!

  9. Jedina moderatorka nam, već par dana nestala bez traga.

  10. pseto88
    Ciklone, da ponovim pitanje, da li u nastavku takmičenja ima bilo kakvog značaja da li je neko prvi ili drugi u grupi?

    Pa, ima donekle, ali ne previše.

  11. Parovi u šesnaestini finala bi trebalo da budu ovako raspoređeni:

    A1(1) vs. D3(2)

    A1(2) vs. D3(1)

    A2(1) vs. D2(2)

    A2(2) vs. D2(1)

    A3(1) vs. D1(2)

    A3(2) vs. D1(1)

    B1(1) vs. C3(2)

    B1(2) vs. C3(1)

    B2(1) vs. C2(2)

    B2(2) vs. C2(1)

    B3(1) vs. C1(2)

    B3(2) vs. C1(1)

    A, B, C i D označavaju konferencije iz kojih su autori.
    Brojevi 1 i 2 pored slova označavaju grupe u konferenciji iz kojih su autori.
    Brojevi 1 i 2 u zagradi označavaju koju su poziciju zauzeli na kraju grupne faze.

  12. Meni znači TucanKamen? Leleeeee...

  13. Mene si našo s MiletomBubregom pih....

  14. ja ne znam ni ko ide dalje
    mi smo grupa otpisanih

  15. Ja meščini idem na prvog iz vaše grupe.

  16. dilane, načekaćeš se

  17. Pa, ima donekle, ali ne previše.

    Pa ako je onako kako si napisao onda i nije baš da nema...hteo sam da znam da probam da kalkulišem a i da ne trošim neku bolju definiciju za treće kolo jer smo gugi i ja prošli, samo je pitanje ko će biti prvi a ko drugi... Hvala na odgovoru.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.