Prijava

Obzirom da na prošlom takmičenju nisam prošao prvi krug, mogu reći da sam zadovoljan...
I da me Bili opere, neće mi biti krivo (sad serem) :)))

I dalje nemam zadovoljavajuće supervizorke za sva tri završna duela.

Teško je da sad napišem nešto a da ne ispadne da serem kao što ću svakako uraditi. Ja sam od svih dobio najviše na ovom takmičenju mensčini, jbt od 100 i kusur ljudi ja sam u najgorem slučaju četvrti. Svaka definicija koja je bila u igri je daleko bolje ocenjena od ostalih, pratioce sam neke zakačio i jedna vukajlijašica mi poslala sise u PVT. Samo da se zahvalim ocsrca svim ljudima koji su od početka glasali za mene eto. S'poštovanjem Boxer

jedna vukajlijašica mi poslala sise u PVT.

Ko? :3 lololo

Nemoj da se glupiramo pa da ne bude ona. Bilo bi neprofesionalo.
http://poznati.info/wp-content/uploads/2010/08/danijela-pantic.jpg

Jamajko, ne bih sada o tome.

Obzirom da na prošlom takmičenju nisam prošao prvi krug, mogu reći da sam zadovoljan...

Isti slučaj. :)

Udrite do ujutru, da uz kafu odradim kasting za supervizorku. Jedino znam da je kod borbi za bronzu Tracy Lords upala preko veze.

da uz kafu odradim kasting za supervizorku

Ne'am ništa protiv ovih dosadašnjih predloga. Na koji ti se digne, meći... :)

Na koji ti se digne, meći.

Bukvalno

I ja da se zahvalim ljudima koji su glasali za mene. Realno, nisam očekivao da proletim tako daleko, ali bogme, daleko dogurah. Kvalitetni protivnici, nema šta, moram pohvaliti Bilija kao najveći kvalitet, jer smo se od prve faze zajedno grudvali, pa sve do ovih finalnih partija. Ljut sam na sebe jer sam štekao par jako dobrih defki, i na kraju ih preštekao, jer sam bio jebeni piroćanac. Ko mi kriv. Ali nebitno, bitna je bila zabava, koje je bilo na pretek. Čestitke svima koji su u prvih 6 i bore se za jedno od tih mesta. Opikamo poslenje kolo, pa čekamo novu partiju. :)

Dođe i ovo takmičenje do kraju, mislila sam da će trajati do Nove godine :) Moraću sad u završnici da glasam, ovo do sada mi je bilo previše konfuzno...

Poz, Čavo, hvala na lepim rečima, uzvraćam. :)

Metnuo sam najjaču defku sada, ima da me ishejtuju haos, ali boli me, VF je, pa ne sme da se briše opaaaa. :)

VF je, pa ne sme da se briše opaaaa

Ko ti kaže, lololol.

Oživeo sam je.