Tema za navijačka prepucavanja

  1. Dok se zemlja oko sunca krece ova tema umreti neće!!!

  2. https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1901296_456156227847034_1419634232_n.jpg
    Haha sad nešto mislimm koju televiziju gledaju limenke.Ne valja im sos,ne valja b92,ne valja rts.Garant gledate pink i grand šou to je vaš intelektualni nivo!

  3. Jesi gledao pre neko veče bila emisija kako se prave limenke?

  4. Pa sta ce nama emisija? Pa mi skupljamo limenke po ulici, onda u karton sitiju to topimo u improvizovanim pecima i pravimo nove.

  5. Glodari picke pobegli sa teme!!!

  6. Glodari picke pobegli sa teme!!!

    Kaci jak!

  7. Ма колико био јак има неко јаћи

  8. ti si rasni čovek tema
    predlažem da humanitarno smišljaš svaki treći post kao da si glodar
    pa da rasni delija izjebe rasnog glodara

    http://www.youtube.com/watch?v=B8_4Gd-4FWM

  9. Расни није те било неко време кад је Ђони99 постао мод, реко упишкио си се у ћега и утеко плашећи се банчуге лоло

  10. Pa kad nema glodara sta ja mogu? Mogu i da objavim 10 postova u nizu ali nije isto kad jebes i kad drkas.

  11. Rasni dzoni ti priprema trajni ban samo da znaš ja pričao sa njim na pvt!

  12. Rasni dzoni ti priprema trajni ban samo da znaš ja pričao sa njim na pvt!

    Ako me trajno banuje to je dokaz da je izjeban do krajnjih granica i da je nemocan da se prepucava.

  13. Капирам те, права Дон Кихотска борба.

    Гробари смрадови убијају, титуле купују, банове поштеним људима намештају.

  14. I kaže dogovara sa kaizenom da ti promeni nik u "ja sam grobar" kad te banuje

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.