Prijava

Mnogo je rizično stavljati Čelsijeve veznjake u tim, mnogo ih je, ne zna se koji će pre da igra

a da, moja ekipa je Istvič Taun

А јесте ли размишљали о нападачима из Манчестер Јунајтеда а да није Ван Перси? Чикарито или Велбек? Чикарито би могао да буде бум, и иначе када је играо давао је голове.

Nije mi Čiča bezbedan, sumnjam da će počinjati mečeve, on je više džoker. A Velbek je pretežno drugi napadač, koji otvara prostor i spušta lopte, slaba mu je realizacija.

Cicarito je ja mislim prosle sezone imao najbolji odnos broj provedenih minuta na terenu/broj postignutih golova, od svih igraca u pl. Ali ne igra redovno, i sto kaze Leri jedino za dzokera je dobar, ali skupo je ja mislim da za dzokera das 7.5 kinti. Mozda mu mojes ove sezone da vecu minutazu, ali cisto sumnjam u to da ce se naigrati vise nego prosle sezone pored van persija.

edit: evo i potvrde

http://talksport.com/magazine/features/130608/premier-leagues-best-minutes-goal-ratio-its-not-rvp-199022?p=0

Korisna lista ja bih rekao

Meni su trenutno napadači najveća dilema, ni sam ne znam koliko puta sam ih menjao.

Ja Stavio Bentekea, Bonija i Lamberta, imam osećaj da će da eksplodira neko od njih, bar dvojica

Nemam pojma, ja turio Anelku, ali koliko on može da doprinese pitanje je. Je l' Pelegrini rekao ko će da mu bude glavni napadač?

Dobro razmilite za Van Persia ... mislim da će tek na polovini prvenstva da proradi, a da će na početku igrati sasvim klasično kao svaki prosečni napadač u premijer ligi.
Veznjaci će da je*u kevu u Mančesteru.

Ne znam da li Navasa ili Volkota da stavim, to mi je najveća dilema

Volkota usta te jebem.

регисторово сам се, први пут пикам ово, тим ми се зове
Левергузен

е сад, како да се убацим ту негде међ вас?

Ja jedini uzo Vanjamu da mi igra lolo

Manijače, imaš kod na prvoj strani, odeš na Leagues, Join private league, uneseš kod i fešta može da počne.

одрадио и за класик и тет а тет.
а што нема мог ника на оној листи менађера? видим ваша, ал мог нема

Име менаџера ћирилицом се не приказује али име тима да лоло.