Prijava

Желим да пожелим Натнат добродошлицу у наш клуб прогнаних лица и симболично јој уручим документ.
http://cdn.tf.rs/2015/02/03/Izbeglicka-legitimacija-2-620x350.jpg

Moja baba još fura izbjegličku. Imam neki strah iz detinjstva kad vidim tu kartončinu.
Baš ružno izgleda, jebo sebe onaj ko je dizajnirao

Samo da ovom prilikom pozdravim prijatelja Gospodina Čoeka, preljep mladić, pravio mi neko veče društvo.

Moja baba još fura izbjegličku. Imam neki strah iz detinjstva kad vidim tu kartončinu.

Baka neka old skul, kaki kurac čipovi i biometrija. ;-)

Ooooo, veliki bratski pozdrav! :)
Ja sam malo prepio ono veče. Taman kad si ti otišao podivljo sam od alkohola, pa sam se transformisao iz "preljepog mladića" u stoku. Valj'o se po podu i rigao. :D

Baba fura izbjegličku zbog nekih povlastica za lečenje. Sad se premišlja da l da uzme državljanstvo Srbije i ličnu kartu, da može da ide da glasa za Vučića.

Jesi išao u neku kafanu posle?

Sa Psetom zabo u neku birtiju na autobuskoj do pola 7, seli kraj nekog para od 55-60 godina koji su rešavali neke bračne razmirice i jeli neke mumificirane pljeske što nam spremila tetkica, koja je inače Psetu tepala "hihihi a šta će bata" , ma kraj večeri elita. ;-)

Hahahahahahahahhaha brateeeeee. Ima jedna birtija tu kod autobuske koja uopšte nema ime. Stalno viđam tu neke agresivne polu-Cigane. Možda ste tu bili.

Kako si kofer uspeo da vuknjaš i da piješ, jebem mu dan?

Ima jedna birtija tu kod autobuske koja uopšte nema ime. Stalno viđam tu neke agresivne polu-Cigane. Možda ste tu bili.

Nem pojma, ušli u šta je radilo.

Kako si kofer uspeo da vuknjaš i da piješ, jebem mu dan?

To je zahtevalo minimum inteligencije, snage tu i tamo.

Kad je luksu nestalo para uzeo čoek doktorat i kae:" Daj dva piva, eo doktorat!"
Kae konobar: " Kibernetika! Pih...jaro ako ima šta da valja more, nemojm te falšove!"

Ima ona tema "moram nekom da se izjadam" al ova je jadnija pa ću ođe da postujem.

Imam strašnu upalu uha, juče sam išao po sjeveru onom najgorem bez kape :+((((

Химна да гласи "Није битно далиси србин хрват муслиман сомалијац битно је далиси избјеглица".

A kako bi se onda zvao izbeglica iz zemlje izbeglica

Bilo bi dobro kad bi ih sve strpali u Kaliforniju, samo mislim da bi Ameri od svega toga napravili jedan konclogor, kao u onom Distriktu 9. Aliens.

Ako to naprave, uradiće to u Vojvodini.