Prijava

kad na maturi krenu ženske da skidaju štikle i bose da igraju, ostaviš u masi na podu 3-4 čaše, flaše

e odlična tema, ja se kurčim svaki put kad izlazim, razbacujem se kad hodam, zakačinjem ljude ramenom, imam oštar pogled ali to jednostavno nije dovoljno. Fali mi nešto da izazovem tuču, a ne znam kako.

Pazi fazon, stanes iza lika koji stoji iza ribe MAFIJE, vatis je za dupe, lagano se povuces i uzmes 100g kokica.

Za novu godinu izbila tuča tu u lokalnom klubu, dva stola od mene. Posle čujem taj dečko što se tukao, izboden nožem, preminuo.

Po broju žrtava Pakao za sad vodi lolo

Komša moj i ja vodili žene...ja se ucirkao i klincima koji su bili pored šapnuo 'momci aj nam otkačite ove dve, oćne su skroz, ne mogu vako pijan da jebem'..

kerovi odma krenuli da spopadaju, komša se nanervirao i jebo im kevu posle 15 minuta...naslagao njih petoricu...

komša je inače major, miner deminer iz užičkog kraja...

Ubacujte neke svoje uvrnute ideje

Ubacim svoju i odma' dolece Maestro sa: ,,A kako si ti glup!"

Vrlo poučna priča o kurčenju javioa. Nerealan kraj međutim.

Upoznaću te sa mojim komšom. Ako budeš blenuo u sise njegove žene ni puk ti neće pomoći.

A znaš kolku sisu ima.

sjebo sam dosta ljudi rukama jedno dva komada

udarim ih u nos potom u usta i sutnem u mosnje svojom simikom antilop dok su na zemlji, prosle godine kod sestre na svadbi nisu ni stigli da iseku tortu morao sam da idem

kako lažeš javio, sram te bilo. vidio sam ti ženu, nema šanse da bi omladina krenula u akciju.
elem, izneseš sa prijateljima 4 barske stolice iz lokala, nađeš opel korsu koju vozi izbacivač, nasadite istu na pomenute stolice. provjereno radi.

Himlere, nisam ni pričao o svojoj nego o komšinoj ženi.

I nije lepo starijem čoveku pričati da laže.

au njegova je dobra, maloe reć.
i da, sram te može biti, stariji čovjek, a ide na duple dejtove i djeci namješta batine.

A brate ima tome 1o godina i bio sam cirke...

Pustiti mlađeg brata sa pištoljem u grad da krade. Kad ga napadnu nek počne da puca u policiju, eto sranja :)

Isto je dobro kad imaš u društvu nečiju priglupu ribu...dovoljno triput da joj kažeš 'e snimi onu dileju'...neku nebitnu polupijanu budalu za susednim stolom..treći put kad ga pogleda dileja već naloži da se prži na njega i eto šale niotkuda...

hahah ovaj završni dio je tako đurine kućne čarolije.
mada, ovo sa barskim stolicama je neprevaziđeno. zamisli samo izraz lica jadnika kada skonta da mu korsa bleji na četiri barske stolice. nit ti moš spustiti čudo, nit moš unijeti stolice u lokal, a i kiša vani može padati. šokovi