Prijava

Доктор Радован из Бајине Баште и његова мама!

Ајмо сви у глас, Рајдер је један од нас! Рајдер је један, а нас је кол'ко хоћеш!

Ахахахахаха!

Што бре имаш потребу да ми све што је лепо на овом сајту усереш? Избегавам мноштво тема по форуму због безграничне количине глупости и блама које изазиваш својим постовима, ал' ти бре немаш меру. Одабиј мало, немој да усераваш све што ваља на сајту, сумоши се. О Д А Б И Ј.

Море, терај се у курац, идиоте!

Не морамо да се вређамо, јер ако је та фраза једино што чујеш од девојака кад им приђеш у граду и саопштиш да имаш завршену вишу техничку школу за машинство и саобраћај у параћину, па си само њу успео да запамтиш и тиме покушаш да увредиш друге, онда ми је стварно жао.

п.с. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ajoj sta ti je rekooo. Meni da je to reko...

Радмило Топола
Не морамо да се вређамо, јер ако је та фраза једино што чујеш од девојака кад им приђеш у граду и саопштиш да имаш завршену вишу техничку школу за машинство и саобраћај у параћину, па си само њу успео да запамтиш и тиме покушаш да увредиш друге, онда ми је стварно жао.

Мени стварно никад није ниједна девојка рекла да идем у курац, можда покушаваш да ми потуриш нека твоја непријатна искуства.

Море, терај се у курац, идиоте!

Zapete su pobedile.

Ти си победила, нико те не слуша и не јебе.

Ја бих теби најрадије покушао да потурим једну рибу, чобаницу, а не непријатна искуства, која неће да те пита да л' си завршио вишу техничку у Параћину и јеси ли једини са мало више школе од средње, колико имају сви у твојој улици, да ти мало залегнеш па да нам те фрустрације услед нејебања не преносиш овде више. Знам, и мени би било јадно да нико неће да ми прихвати ту квази-школицу па да морам да радим као ноћни чувар у некој фирми, ал' јебига, живот је суров. Разумем те, Калимеро.
Иначе, нисам знао да си толики шмеле да те риба никад није отерала у курац, па несумњиво закључујем да ти никад и не прилазиш рибама, већ само напишеш на челу "ИНЖ. МАШ." и оне се саме залећу и часте те пићем. Таква кулоћа просто одише из твојих постова овде.

kad nebitna i fender dođu na neku temu, po difoltu ta tema postaje transfer blama

Ja bih jebao nebitnu. Mrzite me, ali tako je.

SasvimNebitna

Zapete su pobedile.

Пазим на правопис и кад се свађам. :)))))))

Stvarno, je li ima neko njenu sliku? Da znam šta se to meni toliko jebe.

Želeo bih da zamolim moderatore da obrišu zadnjih petnaestak postova. Prvi put da imam želju za tako nečim.

И ја се слажем, нисам хтео јбг.
Дошло и мени ваљда да једем говна, иако сам само хтео да отерам фендера, а и сам усрах тему.
едит: само ову последњу страну.

kako sam se profi isplakao

небојша краљина! јел има гласања вечерас?