Prijava

Sve kazuje da hoće, izdao je novi album http://www.youtube.com/watch?v=zP6GAuk4StQ&feature=player_detailpage], pominjalo se i neko učešče u farmi (u šta čisto sumljam) postao je dostupniji za novinare.Izgleda da je omekšao...

Radi mene i ne mora.

Ipak je poznat kao veliki egocentrik tako da ne verujem da će propustiti šansu da upre tolke oči u sebe, mislim da je samo pitanje vremena...

Nek Džoni malo puši kurac, govno hipstersko, pičkasti egomanijak koji drka na svoj pseudointelekt. Jebeni snob. Mrš bre, nek ostane tamo da vozi taksi i duva ili šta već radi, i nek prestane da sere, nego pusti ljude da slušaju Azru i to je to.

Ја помислио Џони Курајбер напустио сајт.

Čače najdraži druže moj, dok je moja generacija sekla vene na Azru, ti nisi bio ni nagoveštaj sjaja u oku svojih roditelja, pa nemoj molim te toliko da seruckaš, ljubi te Nata. On i a ako bi se vratio, vratio se zbog nas koji smo Azru slušali, a ne zbog novih obožavatelja.

Е не бих ја да се он врати можда ме чује како певам његове песме по улици па ме тужи

Čače najdraži druže moj, dok je moja generacija sekla vene na Azru, ti nisi bio ni nagoveštaj sjaja u oku svojih roditelja, pa nemoj molim te toliko da seruckaš, ljubi te Nata. On i a ako bi se vratio, vratio se zbog nas koji smo Azru slušali, a ne zbog novih obožavatelja.

Kakve to veze ima? Slušam i ja Azru, super je bend, ali mi se stvarno kenja od Štulića i njegovog snobizma i pseudointelekta kojim hoće da se izdigne iznad "seljačkog i primitivnog" Balkana sa kojeg je pobegao.

Е не бих ја да се он врати можда ме чује како певам његове песме по улици па ме тужи

Hahaha, i ovo. Čovek skida pesme sa YouTube-a i tuži na sve strane... koliko jadan moraš da budeš.

Није он побегао због тога, него што окружење у ком се осећао као риба у води више не постоји. Изгледа да је жестоки југоносталгичар. Реално и ја бих на његовом месту исто урадио. Додуше не бих се никад ни враћао.

Pa Džoni jeste Azra, a Balkan i jeste seljački i primitivan. Jesi li ti skoro silazio sa našeg brda u dolinu gde ljudi žive normalnim životima?

Lik je prso to je činjenica, ali je isto tako muzički genije! . (tačka)!

Jeeeste, Džoni je prso, a mi smo svi zdravi. Ajte, molim vas...

Nisam rekao da smo zdravi... loloo

Pa Džoni jeste Azra, a Balkan i jeste seljački i primitivan. Jesi li ti skoro silazio sa našeg brda u dolinu gde ljudi žive normalnim životima?

Jesam i nema neke razlike.

Nek Džoni malo puši kurac, govno hipstersko, pičkasti egomanijak koji drka na svoj pseudointelekt. Jebeni snob. Mrš bre, nek ostane tamo da vozi taksi i duva ili šta već radi, i nek prestane da sere, nego pusti ljude da slušaju Azru i to je to.

распала избеглице џинџерска, боље говна да си појо, но што си ово реко, јебеш ми све...

серуцкаш ту нешто око тужакања, а реално, свако нормалан би исто урадио... не можеш да упоређујеш ове данашње звездице које пусте да се скида њихов албум за џабе и глуме доброту. ондашња азра је био бенд јбт, нормално да треба да их тужи све

Ne znam da li ste slušali njegov slučajni intervju sa hrvatskom novinarkom od pre godinu-dve? Mnogo je mračan, destruktivan. može se reći po nekim gestovima čak i glup ili se samo želi tako predstaviti u fazonu ''prso sam ostavite me''.

распала избеглице џинџерска, боље говна да си појо, но што си ово реко, јебеш ми све...

Uuuu šta ti reko

YeahBatch
Ја помислио Џони Курајбер напустио сајт.

I ja gledam šta se desilo koj kurac lolo

Elem gotivim Azru al ono bole me kurac da l' će da se vraća ili ne jer sam primitivni balkanac jbg.

Е не бих ја да се он врати можда ме чује како певам његове песме по улици па ме тужи

Hahahhaahah

Ma vi ste vi debili, jebo vas Štulić.