Prijava

Au paninaro koliko si se sad prosrao. Strašno.

Чињеница је да се некадашњи признати и врло популарни музичари враћају на сцену искључиво због могућности зараде, а не због верних фановајер јебига, неком је досадио молерај, неком се на курац попело таксирање или шта већ, а у музици ако имаш већ изграђено име и култни статус, на пола си пута да згрнеш пар десетина хиљада евра, на страну то што ће им се музички критичари попишати на главу и пљувати на сва врата, гарант. Мислим јеботе, де си био скоро 3 банке? И никако ми се не да да поверујем у те приче - шатро се сморили, велики је притисак кад си звезда, нисам могао више, то је један врло одговоран посао, нисам имао појма у шта се упуштам. Е па упуштали сте се у гомилу пара и јебали најквалитетнију екс ју пичетину и кокс из прве руке. И зато мојне сад, сморило ме фазон, јер одбијам да поверујем у тако нешто.
ЕДИТ: да се оградим мало...штулића нисам никада ''озбиљније* слушао, знам свега 10-15 Азриних песама фазон и то је то. Никада ми се није нарочито допадао тај неки њихов звук, иако 20так година сам у неким рок водама, мало екстремнијим додуше:-)

Него Ризли, иде ли тај Скајрим?

У мојој генерацији у средњој школи био је само један једини фан Азре који се толико удубљивао у то да је писао матурски рад на тему ТЕКСТОВА Азре и утицаја под којима је Џонтра писао. Е то је за мене парада обожавања Азре.
Да ме не схватите погрешно- од Азре се ни не треба очекивати да буде технички уигран бенд, те с те стране немам ништа да замерим, али, итекако замерам људима који су ми бексрајним тамбурањима обрада најпознатијих песама замало огадили комплет Азру, а имају МНОГО бољих песама од пешес најпознатијих колико људи знају. Да се не лажемо, Џонтра зна да напише текст. Ал такође је чињеница да је јако љигаво то што је својих 5 минута славе искористио да штити ''ауторска права'' тако што бесомучно седи на јутјубу, флегује песме и живи претежно од женине плате. Кад оћеш да си фаца, буди фаца до краја, нек те боли курац што је клињо окачио песму на јутјуб.

Него Ризли, иде ли тај Скајрим?

понестало идеја, воље имам увек! ако си за, напиши сценарио, шибни ми на фејсу и добијеш .. не добијеш, ал те поменем на јућубу

Realno, kada sam ja bio srednjoškolac, Azru su slušali samo kosmurani. Loše odsvirana muzika, ispodprosječan glas i tekstovi napisani da bi se svidjeli bubuljičavim i nezadovoljnim klincima. Ne, hvala.

Šta li su to kosmurani? Nikako nisi u pravu. Aj nađi u Crnu Goru jedan bolji rok bend od Azre (Ramba zaobiđi). U stvari, nađi u Crnu Goru ijedan bend koji je ikako doprineo ex YU sceni? Teško... Ne bih da generalizujem, al ipak mi se pomalo čini da vi dole nemate baš neki osećaj za rokenrol.

НИТРАТ
не добијеш, ал те поменем на јућубу
ШАШИЋ

Жемо.

Ја помислио Џони Курајбер напустио сајт.

I ja sam konto da se o ovom radi.

A sto se tice Stulica, msm da ako se vrati da ce ukenjati sve sto je radio, a pogotovo ako udje u jebenu Farmu onda je gomno nevidjeno...tolko o tom.

Naravno da se neće vratiti Džoni. Ali zato vratiće se opet osam šezdeset!

Ne bih da generalizujem, al ipak mi se pomalo čini da vi dole nemate baš neki osećaj za rokenrol.

Ништа Рођа Раичевић, ништа Будванска лига и Миладин Шобић и екипа?

Ко га јебе што нема новца. Нек направи концерт. Кад може Цеца, може и он.

Металике из Црне Горе? Изволте
http://www.youtube.com/watch?v=ALOAo_-XBmc

Šta li su to kosmurani?

to su ti ono što vi zovete kosijaneri, mislim da ima definicija. ali, u CG se zovu kosmurani.

Aj nađi u Crnu Goru jedan bolji rok bend od Azre (Ramba zaobiđi). U stvari, nađi u Crnu Goru ijedan bend koji je ikako doprineo ex YU sceni? Teško... Ne bih da generalizujem, al ipak mi se pomalo čini da vi dole nemate baš neki osećaj za rokenrol.

moguće.

Šta li su to kosmurani?
to su ti ono što vi zovete kosijaneri, mislim da ima definicija. ali, u CG se zovu kosmurani.

(obrisan deo zbog navale minusa, hejteri pa nije bila linkovana)

slažem se sa Valdemarom.

Nek Džoni malo puši kurac, govno hipstersko, pičkasti egomanijak koji drka na svoj pseudointelekt. Jebeni snob. Mrš bre, nek ostane tamo da vozi taksi i duva ili šta već radi, i nek prestane da sere, nego pusti ljude da slušaju Azru i to je to.

Прилично ово.

Nek Džoni malo puši kurac, govno hipstersko, pičkasti egomanijak koji drka na svoj pseudointelekt. Jebeni snob. Mrš bre, nek ostane tamo da vozi taksi i duva ili šta već radi, i nek prestane da sere, nego pusti ljude da slušaju Azru i to je to.

Прилично ово.

Šta li su to kosmurani?
to su ti ono što vi zovete kosijaneri, mislim da ima definicija. ali, u CG se zovu kosmurani.

Pa ko će drugi da sluša Azru nego kosmurani, majke ti :) Nego sam primetio da momci Crnogorci ne ljube baš kosmurane, par puta umal da me tuku ni za šta, samo jer sam bio kosmuran. A zašto je to tako, nemam pojma. Možda ova sličica objasni nešto :))
http://img268.imageshack.us/img268/2332/pz0e.jpg

Ја помислио Џони Курајбер напустио сајт.

+1

Ma ko ga jebe.

+1