Prijava

A bilo bi dobro da kao i pre možemo da biramo šta želimo da nam bude na naslovnoj, a šta sa strane. O.k. sve ovo za popularne i odabrane, ali dosadno mi je da gledam uvek jedno te istu definiciju duže vreme. Bolje da mi izlaze najnovije, a ja ću lako da se opredelim gde sledeće da kliknem.

A bilo bi dobro da kao i pre možemo da biramo šta želimo da nam bude na naslovnoj, a šta sa strane.

To bi bilo najbolje, definitivno. Pa, ko šta voli - nek' izvoli.

Pa vidi tamo, reci MU.

reci MU

Kojii trip, utripovao sam da si rekla reci MU, u smislu onomatopeje krave...gledam, neka kapiram ništa, i setim se da misliš na NJEGOVO VISOČANSTVO
Ali neće moći najnovije na naslov sigurno...neko napiše neko govno (d'izvineš na izrazu) i to da stoji na naslovu, jes jašta...
Jedino da se muljaju najpopularnije, i meni ide na ... što je jedno vreme ista na naslovu, ali ne bi pomoglo ni muljanje mnogo, jer su (verovatno) pročitane sve popularne, tako da je slično kao da stoji ista defka.

misliš na NJEGOVO VISOČANSTVO

Daaa, NJEMU - MU :)

Rekli smo mu mi tamo za sve što je na prethodnim stranama pomenuto. I to poodavno. Nešto će da bude, a za nešto ni odgovor nemamo :)

Reci mu da vodi računa da mu mi ne dođemo tamo da tražimo sve ovo.

Kaizen živi iza 7 gora/mora/planina i čuva ga petnes naoružanih aktivistkinja (ko Gadafija), ne mere ništa da se učini u ril lajfu.

što mrtva tema? aj još malo da se tu pravite fini i kulturni i da se bacate sa tim bezazlenim psovkama. To mu dođe kao pucanje u streljani.
Još ako poližete koje mudo izdrkotinama u mod timu, vama leba oma!

ти си љубоморан јер ниси добио одабрану због ове теме, убиј се!

odjebi đembeli. Smorile su ti fore

Doš'o Neš da zapiša forum!

Pravim ti prihvatljivo stanište.

Jesi mi šukno, e al ono pravo, popih kafetin.
Nego, šta si to opet odlučio da podijeliš sa nama svoje moždane devijacije na forumu?
Šta te danas izbacilo iz standardne rutine pa moraš ovdje da zapišavaš na svakoj temi?

Znam da nisi popio. Ne očekujem da se koristiš lekovima.
Moždane devijacije? Verovatno je tako okarakterisano sve osim dosadne rasprave o sir burek ja jebem puši kurac rasan pantela međed i ostalog.
Nemam rutinu.

nashe,iskuliraj malo s prozivanjem svakog coveka lololl...nadji jednu ili dve zrtve za izdrkavanje,dovoljno je XD