Prijava

Океј овај као нови под-мени и то, али волео бих када би на било којој страни вуке била опција "Додај нову дефиницију", чак и када одем на "ДЕФИНИЦИЈЕ", нема те опције, него морам да одем на "Најновије", е тек ту ми се појави дугме да додам нову. То делује као ситница, али нервира, као неки силни мени горе, уствари отежава, а не олакшава.

Дакле, "Додај дефиницију" дугме да се убаци још које куде, ако може...

нервира, и сјебана претрага

Да, и то. Мислим, поента увођења додатних менија или било чега
је ваљда да олакшаш функционалност, иначе само нервира и чини страну
претрпаном.

Jedan čovjek, idući iz varoši kući, jahao na magarcu, a njegov sin, momčić od desetak godina, išao pored njega pješice. Susretne ih jedna žena i reče:

- To nije pravo, brate da ti jašeš a dijete da ti ide pješice; tvoje su noge jače od njegovih!

Onda starac sjaše sa magarca, a podigne sina na sedlo. Malo dalje, sretne ih druga žena koja reče:

- Nije lijepo od tebe, momče, da ti jašeš a otac da ti ide pješice. Tvoje su noge mnogo mlađe.

Na to i otac i sin uzjašu magarca, pa krenu dalje. Sretne ih treća žena, pa kaže:

- Kakva je to budalaština: dva matora magarca na jadnoj, slaboj životinji! Trebao bi neko da uzme batinu, pa da vas obojicu stjera.

Onda otac i sin sjašu sa životinje i obojica krenu pješice: otac sa jedne strane, sin sa druga, a magarac u sredini. Sretne ih četvrta žena pa kaže:

- Ala ste vi tri čudna druga! Zar nije dosta da dvojica idu pješice? Ne bi li bilo lakše da jedan od vas jaše?

Onda otac reče sinu:

- Mi smo obojica svakako jahali na magarcu, sada valja da magarac jaše na nama.

Otac i sin obore magarca na zemlju, jedan mu sveže prednje a drugi zadnje noge, pa ga onda uzmu među se na kolac i tako ga ponesu. Kako su se žene, koje su ih susretale, jos više smijale i čudile, otac baci magarca na zemlju, i počevši ga driješiti poviče:

- Ja sam luđi i od ovoga magarca, jer hoću cijelome svijetu da ugodim! Od sada ću sa svojim magarcem da činim što je meni volja, a ljudi neka govore što im je drago.

Tako otac uzjaše magarca, a sin krene pješice pored njega kući.

Podrška i za novu definiciju i za pretragu, a i komentari bi mogli biti dostupniji. Naročito posterdžiski, he-he...
A gornji desni ugao? I dalje prazan?

Valdemare, ubijaš nas :)

sve podržavam što koleze rekoše, meni bila bolja ona stara Vuka X puta, al taman kad sam to hteo reći tamo na temi koju gazda otvori, on je zaključa

Валдемаре, власник магарца нема ништа од тих жена, а ми који овде блејимо по читав дан доприносимо сајту, тј. Каизеновој заради.

ХОЋЕМО ПОУШТОВАЊЕ!

Jedan čovjek, idući iz varoši kući, jahao na magarcu, a njegov sin, momčić od desetak godina, išao pored njega pješice. Susretne ih jedna žena i reče:
- To nije pravo, brate da ti jašeš a dijete da ti ide pješice; tvoje su noge jače od njegovih!

Onda starac sjaše sa magarca, a podigne sina na sedlo. Malo dalje, sretne ih druga žena koja reče:

- Nije lijepo od tebe, momče, da ti jašeš a otac da ti ide pješice. Tvoje su noge mnogo mlađe.

Na to i otac i sin uzjašu magarca, pa krenu dalje. Sretne ih treća žena, pa kaže:

- Kakva je to budalaština: dva matora magarca na jadnoj, slaboj životinji! Trebao bi neko da uzme batinu, pa da vas obojicu stjera.

Onda otac i sin sjašu sa životinje i obojica krenu pješice: otac sa jedne strane, sin sa druga, a magarac u sredini. Sretne ih četvrta žena pa kaže:

- Ala ste vi tri čudna druga! Zar nije dosta da dvojica idu pješice? Ne bi li bilo lakše da jedan od vas jaše?

Onda otac reče sinu:

- Mi smo obojica svakako jahali na magarcu, sada valja da magarac jaše na nama.

Otac i sin obore magarca na zemlju, jedan mu sveže prednje a drugi zadnje noge, pa ga onda uzmu među se na kolac i tako ga ponesu. Kako su se žene, koje su ih susretale, jos više smijale i čudile, otac baci magarca na zemlju, i počevši ga driješiti poviče:

- Ja sam luđi i od ovoga magarca, jer hoću cijelome svijetu da ugodim! Od sada ću sa svojim magarcem da činim što je meni volja, a ljudi neka govore što im je drago.

Tako otac uzjaše magarca, a sin krene pješice pored njega kući.

Samo si mogao napisati...Svijetu se ne može ugoditi...nisi morao kucati ovoliki post... :)
Uvažava se predlog!

чак се сећам и илустрације из читанке

Па критике су конструктивне природе, рогобатно и нефункционално тера кориснике, које ће боље привући квалитетнији садржај сајта, а не неки хијерархијски мени кроз који треба да бунаре 10 минута да би дошли до стране која им треба.

Рецимо, нека нотификација када ти стигне "приватна порука" овде би исто била кул.

podrzavam prijedloe i za definiciju i za pretragu, i vrnite nam komentare da mogu lakse uci...

Podržavam i molim Kajzena da nam da mogućnost da opet biramo svoju naslovnu a ne da gledam popularne, smaraju popularne opasno...

Daj nam pretragu da valja jebo ga ti.

Kajzene nemo' da ti skinemo kapitensku traku.

slažem se!!!!!!! ... prvi dan nove Vuke, tražih po' sata gdje da napišem definiciju....a bome i tražilicu!!! mensečini da nju nisam ni našla :)