Казане, паз овамо

  1. Meni ako može neki ventilatorčić.

  2. I ako može za postere, napravi kao kod defki, da prikaže kako bi izgledao prije nego što ga napravimo. Da ne prolaze riječi sa strane pa sjebe poster, ako me razumiješ, lijep pozdrav iz Bosne

  3. Uuuuu, mnogo mi se sviđa predlog autora Makaronac!
    Mnogo, mnogo dobar predlog!!!

  4. I ako može za postere, napravi kao kod defki, da prikaže kako bi izgledao prije nego što ga napravimo. Da ne prolaze riječi sa strane pa sjebe poster, ako me razumiješ, lijep pozdrav iz Bosne

    on da to umije napravit davno bi napravio.

  5. Ево ја нађох претрагу док си рек'о "кекс". Ене је у архиви, ал' нисам проб'о да л' шљака.

  6. И коментаре за постере и реакције, да можемо да се дружимо, и пвт да могу да шаљу и нубови испод 50 поена. Како да јебем постерџијке без 50 поена?

    И да вратиш да пише датум кад је неко регистрован и кад је написана дефиниција, а не да буде пре толико и толико, јер смара много да превлачим курсор преко тога да бих видео тачан тајминг, а неки и не знају за тај јадац.

    И привју за постере и рекације.

    И дупли с ледом за мене, а за госпођице шта пију.

  7. Мени требају једне патике за фудбал.

  8. on da to umije napravit davno bi napravio.

    toe taj iskusni prilaz, ne moli ga no mu ladno reče:
    ADA TI TO IONAKO NE UMIJEŠ ;))))

  9. Има попуст у планети спорт, ја купио адидаске неке прошли кендви.
    Казане, до најближег планетаспорта. :Намиг намиг: Захвалићеш ми после.

  10. Курчина је тај попуст. Типа као мајица ја на попусту од 50%, сад кошта само "1700 динара", а коштала је 3400... напуше ми се курца они са својим попустом и што ме дркају есемесом.

    Брате, ја сам себи нашо продавнци где су мајице од 450 до 600 динара, скроз коректне, јебени памук најобичнији као и свуда, исте такве по ускурченим бутицима продају за 2500 дин или више.

    СИСАЈУ КУРЧЕВЕ, не дам више од хиљаду динара за парче памука.

  11. А јес, ал тике за фудбал су друга ствар, треба то да издржи невероватну силу коју саопштавам лопти док парам мреже у стилу шћепе недостижног из дваестрећег и по века!

  12. Тике океј, купио сам неке рибок за 2900 динара (40% попуста), мада су полудубоке па не могу да их носим сада на плус осамстно, чекају јесен, јебига.

  13. vas bas mrzi da pomerate prste xD

  14. I meni trebaju patike za fudbal, kako bih mogao da ponovo žarim i palim terenima Ade ciganšture. Samo, evo im kurac što ću da dajem 2-3 hiljade za njih, odem kod Kineza i miran za hiljadarku.

  15. ja hocu da me siluje milfara iz ulaza

  16. Jedan čovjek, idući iz varoši kući, jahao na magarcu, a njegov sin, momčić od desetak godina, išao pored njega pješice. Susretne ih jedna žena i reče:

    - To nije pravo, brate da ti jašeš a dijete da ti ide pješice; tvoje su noge jače od njegovih!

    Onda starac sjaše sa magarca, a podigne sina na sedlo. Malo dalje, sretne ih druga žena koja reče:

    - Nije lijepo od tebe, momče, da ti jašeš a otac da ti ide pješice. Tvoje su noge mnogo mlađe.

    Na to i otac i sin uzjašu magarca, pa krenu dalje. Sretne ih treća žena, pa kaže:

    - Kakva je to budalaština: dva matora magarca na jadnoj, slaboj životinji! Trebao bi neko da uzme batinu, pa da vas obojicu stjera.

    Onda otac i sin sjašu sa životinje i obojica krenu pješice: otac sa jedne strane, sin sa druga, a magarac u sredini. Sretne ih četvrta žena pa kaže:

    - Ala ste vi tri čudna druga! Zar nije dosta da dvojica idu pješice? Ne bi li bilo lakše da jedan od vas jaše?

    Onda otac reče sinu:

    - Mi smo obojica svakako jahali na magarcu, sada valja da magarac jaše na nama.

    Otac i sin obore magarca na zemlju, jedan mu sveže prednje a drugi zadnje noge, pa ga onda uzmu među se na kolac i tako ga ponesu. Kako su se žene, koje su ih susretale, jos više smijale i čudile, otac baci magarca na zemlju, i počevši ga driješiti poviče:

    - Ja sam luđi i od ovoga magarca, jer hoću cijelome svijetu da ugodim! Od sada ću sa svojim magarcem da činim što je meni volja, a ljudi neka govore što im je drago.

    Tako otac uzjaše magarca, a sin krene pješice pored njega kući.

    http://www.dodaj.rs/f/B/84/7bQeVw5/vald.jpg

  17. Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha boktejebo

  18. Kazane otvori nam sajber javne kuće. Bićemo manje frustrirani!

  19. Ako može neka virtuelna realnost da s ugradi. Ono, pomislim na defku, naslov se pojavi. Moje izrazito moćne misli trenutno se ispisuju na ekranu. Crnkinja mu prilazi ponizno i kočoperno u isto vreme. Crveno sunce. Krvavi barjaci. Treptaj. Veliki prasak.

  20. mene smara do jaja sto nema vise brojki za okretanje stranica iznad, nego su samo ispod! pizdim!!!!

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.