Vukajlija Premijer Liga Predictor #1

  1. Uvatijo Sautemtona 0:1, keca na Liverpula, x na Evertona, Vest Hem sam imao 3:0, zamalo jbg. Nije loše, ako uporedim sa timom iz Fantazija.

  2. Ja samo navatao X na everton. Uterao mi Sautempton samo takvu kurcinu onim penalom u 90..

  3. Jebem ti Arsenal, pa ne 3:1 za Aston vilu! Nije lose za sada, neka se ovako nastavi, i bicu zadovoljan!

  4. Dobro je nije loše, za sad sam 4. sa 25 poena

  5. Morao je Van Persi da umuva treći gol, bem ga u čmooor.

  6. Dobro, ako ovako ostane tu ću uzeti 5 bodova, a ako Laduđani uguraju još jedan uzimam 8.

  7. Blajvaga 1. sa 40 bodova, ja 4. sa 30, nije loše, zadovoljan sam.

  8. 23 boda. 11 mesto, za sad zadovoljan.

  9. Pa i nisu to neke velike razlike, jedan kiks i sve se menja.

  10. Npr. ubodem ove 3. i to je 30 poena

  11. Da sam ovako gadjao na kladzi, gde bi mi kraj bio! :) Dobar sam za sada, kenja me fino bogme, ali realno vec sledece kolo osecam da necu vola ubosti... bice ovo zanimljivo takmicenje, u jednom kolu moze sve da se okrene...

    EDIT: Jel igra bejl za Totem? Izmenio bih mozda jedino to...

  12. Da sam ovako gadjao na kladzi, gde bi mi kraj bio! :) Dobar sam za sada, kenja me fino bogme, ali realno vec sledece kolo osecam da necu vola ubosti... bice ovo zanimljivo takmicenje, u jednom kolu moze sve da se okrene...

    Sve si lepo reko, i ja isto mislim da nešto neću u drugom kolu da ubodem kao sad. Baš se sve brzo okreće, biće vrlo zanimljivo. Više sam zadovoljan ovim takmičenjem nego Fantazijem.

  13. Bvdlga, sutra preuzimam tron peeechko :)
    Ja turio 3:2 na Totenham Hotspuuur, kontam da će biti golova.

  14. Je l' odigrao neko drugo kolo ili da čekam još ove 3 pa da onda igram?

  15. Bolje čekaj, nemoj odma.

  16. Bvdlga, sutra preuzimam tron peeechko :)

    Prespavacu na prvom mestu, aaaaa! :D
    Ne diram nista, boli me kurac, ima Soldado da metne 4 gola i da mi donese i u fantaziju i ovde poene, e boli me kurac!

    EDIT: STA KOJI KURAC MANCESTER 1:4???? PU! Ja mislio ostalo 1:3, pa sam pogodio i razliku, jebem ti Velbece sve crno!

  17. Ne znam dal da menjam nešto za sutra, stavio sam dosta golova:

    Palace - Tottenham 0:3
    Chelsea - Hull 4:0
    Man City - Newcastle 3:1

  18. A čekaj, koliko se dobija poena ako pogodiš razliku ? 8 ?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.