Vukajlija Premijer Liga Predictor #1

  1. Biće jebeno Mančester-Čelzi sledeće kolo.
    Evo moja 3. para koja su ostala

    C. Palace 0-2 Tottenham
    Chelsea 3-0 Hull
    Man. City 2-0 Newcastle

  2. Važno u pm. Samo da vam skrenem pažnju da odigrate Čelzi-Aston Vila do srede u 20:45 jer se tad igra tekma. To je zbog toga što Čelzi igra onaj KUP POBEDNIKA KUPOVA sa Bajernom.

  3. Jbt, pa ja najgori od sve dece

  4. A ja od tebe očekivao najviše.

  5. Polako,polako tek je početak ...

    dodatak:
    pu mamu mu je+em , pa ja tek sadvidim da su Stoke promašile penal , a joooj mamu vam je*em da vam je?em

  6. I to što kažeš, začas će se to promeniti..

  7. Realno, ja sutra ubodem 10 poena, svi kiksnu i 3. sam.

  8. Neš moći! Ja sutra dolazim na tron.

  9. Sutra 30 bodova dobijam!

  10. Jebote koji sam ja kurac, samo 7 bodova imam.

    Doduse, da je onaj degenerik iz Stoke jednom u zivotu sutnuo na drugu stranu, imao bih tacan rezultat na Luzerpul, i da je bilo srece pa da neki retard iz Sautemptona promasi taj penal u 90. al jbg..
    U principu, ne verujem da ce se neko odlepiti toliko pa da se zna pobednik relativno rano.
    U igri je jos 3730 poena, tako da , niti se opterecujem ovim uzasom od starta, niti preporucujem ovima koji su ojebali da se raduju :D

  11. niti preporucujem ovima koji su ojebali da se raduju

    Pfff...
    SPREMITE VAZELINA SLEDECE KOLO!
    O PA

  12. Kako računaju ove bodove? Ja provalio samo za 10 i 5.

  13. Correct winning team or draw predicted correctly – 5 points
    Score predicted exactly right – additional 5 points
    Exact goal difference, ie. actual result is 4-1 and you predict 3-0 or 5-2 or 6-3, etc. The goal difference is 3 - additional 3 points
    Within 1 goal difference, ie. actual result is 4-1 and you predict 4-0 or 5-1 or 2-0, etc The goal difference is 3 and you predicted a goal difference of either 4 or 2 - additional 2 points
    Incorrect winning team predicted – 0 points

    Pogodis ishod - 5 poena
    Pogodis tacan rezultat - jos 5 poena (ukupno 10, to je max po tekmi)
    Pogodis tacnu razliku (npr tipovao si 3:0 a bilo je 4:1) - dodatnih 3 poena (ukupno 8)
    Gol razlika manja za 1 (npr tipovao si 2:0 doslo 2:1) - dodatnih 2 poena (ukupno 7)
    Promasis ishod - 0 bodova

  14. NEMOGU DA VERUJEM DA JE OVAJ sale_d_snajperist ispred mene lolo...

  15. Sale d snajperist će da osvoji lolo.
    Elem, jebem ti Eveton da ti jebem Everton!

  16. Jeste li svi danas odigrali na Totenhem?

  17. Nisu Manijak i Benisijo.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.