Vukajlija Premijer Liga Predictor #1

  1. lolo očekujem barem 20 bodova od ove 3 tekme...

  2. blajvaga i dalje prvi sa 48, shomy drugi sa 46, sekoa11 treći 37, ja i Mare četvrti sa po 35.

  3. бем ти дефо-а, па могао је ладно забити и погодио би тачан рез.
    јбг

  4. Iam 30 dobroe. I mene zajebo Defo za 10 bodova.

  5. Ne znam da li da ostavim Čelzi na 4:0 ili da smanjim na 3:0.

  6. Gde je Gazimudo na listi?

  7. Gazimudo ga nema na prvoj strani, a na drugoj izbacuje grešku.

  8. Pogodih tačan na Pevce, fino.

  9. Usain Bolt
    Gde je Gazimudo na listi?

    U zoni ispadanja lolo

  10. Nek mi popuse kurac penali. 3 komada su mi odnela bodove u ovom kolu.
    Ako nista, evo dobicu bar pone za Celzi,mada , KO NECE?

    EDIT: I da, ispao sam na drugu , nepostojecu, stranu. Koa sam nubara :D

  11. Na Čelzi će svi uzeti minimum 5 bodova, ja očekujem da daju još 2 i dosta im je.

  12. Meni treba samo još jedan gol, i bilo bi lepo da ga kovnu Lampard ili Luiz pošto ih imam na Fantaziju :)

  13. REGISTROVAO SAM SE

  14. Kasno tebra već zaostaješ... Ali nema veze ima nade :)

  15. man city 3 1 nju kasl

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.