Vukajlija Premijer Liga Predictor #1

  1. Taaakoooeee! Sedim posle treninga sa ortacima, gledam livescore i razmisljam da li sam ostavio 2:0, 3:1, ili 4:1... Kud ga ne munuse ovi France wannabe.... Sasvim sam zadovoljan ovim kolom, jos ga i Turim jaja dao, pa sam dobio i poene u fantaziju. Sacu da opalim drugu rundu, pa mecem ovde..

    EDIT: Jebote, koji kurac kako je glupo ovo racunanje... Vise poena sam dobio za Vest hem 4-2 rez, a pravi bio 2:0, nego sad na City 4:1, umesto 4:0...I Mancester... i Liverpul...Kenjam im u usta jako...

  2. A ocemo vako da ofiramo sta smo igrali pred svako kolo?
    Nekako mi piglu da znam unapred koliko ce ljudi da uzme bodove..
    Valjda treba ostaviti neku neizvesnost, zato se i igra valjda? :)

  3. ma sijalica i ja stavili da sve zajebemo :-)

  4. Aj svi lepo idite u MY PROFILE > MY DETAILS i promenite nick da bude kao ovaj sa vukajlije, i turite istu sliku (mada ne mora).
    Ne mogu da lomim mozak da skapiram ko je aca1209, ko je bvmangas a ko je dzoni.petrovic88

  5. Jel mogu da pozovem jednog drugara da fura sa nama, posto se na fb-u nesto razjebalo, mora yahoo, kurci palci, pa bi hteo da nam se pridruzi?

  6. ako je dobar nemoj

  7. Cenim da je dzoni.petrovic88 zapravo Dzoni Auditore, a za ostale ne znam...

  8. bvmangas je manijak ja mislim

  9. bvdlga
    Jel mogu da pozovem jednog drugara da fura sa nama, posto se na fb-u nesto razjebalo, mora yahoo, kurci palci, pa bi hteo da nam se pridruzi?

    Ma nek dodje, verovatno nije jedini koji nema nalog na Vukajliji..

    sijalica
    Cenim da je dzoni.petrovic88 zapravo Dzoni Auditore, a za ostale ne znam..

    Ma cenim i ja nesto,al nije valjda toliko tesko promeniti nick pa da ne moramo da cenimo nego da znamo odma'?

  10. Ja ću nekad pisati rezultate nekad ne. Evo bacam i za ovo, pa me ne očekujte u narednih desetak sa rezultatima. Može da se vidi ko je šta igrao kad se završe tekme.

    OVO VANREDNO

    Chelsea 3-1 Aston Villa

    2. KOLO

    Fulham 0-2 Arsenal
    Everton 2-0 WBA
    Newcastle 1-2 West Ham
    Stoke 1-0 Crystal Palace
    Southampton 2-1 Sunderland
    Hull 0-2 Norwich
    Aston Villa 1-2 Liverpool
    Tottenham 2-1 Swansea
    Cardiff 0-3 Man. City
    Man. Utd. 1-2 Chelsea.
    Inače velike su šanse da ću nešto od ovoga menjati.

  11. Stvarno jebote pola kola mirise na X..

  12. Miriše, zato ću i menjati. :) Smeo bih da kažem da mi samo Siti ne miriše na X

  13. Ja neću više bacati rezultate ovde, što kaže Gazi treba se ostaviti neka neizvesnost.

  14. Ja većinu parova u X gađao. To često mašim, ali ovo kolo mi najviše parova vuče na nerješeno.

  15. Ok onda neću ni ja bacati ovde više. Neg' da vas pitam jel mi kasno sad da krenem fantazi?

  16. Nije ti kasno. Počinji.

  17. Ok onda neću ni ja bacati ovde više. Neg' da vas pitam jel mi kasno sad da krenem fantazi?

    Nemoj Ltebo na fantazi!

  18. Nije kasno ja skupio 51 bod u prvom kolu, tamo sam 15. čini mi se.

  19. Jel to isto kao i ovo?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.