Vukajlija Premijer Liga Predictor #1

  1. Ja i Zeussick sve isto lolo

  2. Menjao sam neke tekme. Sve su male razlike. 3. mesto, tj ČmarniKolutić mi beži samo 5 bodova. U PONEDELJAK UVEČE SAM U TOP 3!!! JEBI BARKLAJSOA!!!

  3. Šomi ne dozvoli mi da se odvojim u našoj ligi :P
    lolo

  4. Ovo je Vukajlija Prediktor batali tu tvoju ligu.

  5. погодивши тачан резултат на челзи и са освојених макс 10 поена ево мене у борби за лигу европе аџаџаџ

  6. E ozbiljno, nemojte zvati vise drugara. Ako vas ima 4,5 napravite svoju ligu pa pikajte, pojenta je da se ovde medjusobno prozivamo ko je znalac a ko neznalica..

  7. у коначно ми променило ник и аватар, још кад би тело да буде србија уместо јужноафричке републике, било би скорз океј.

  8. Kurac! Sledeće kolo ću biti u TOP 3!

  9. ГАЗИМУДЕ КИКУЈ БРАТЕ АНОНИМУСЕ

  10. Pa brate, otkud znam da li je anonimus ili samo nije promenio ime.. a i druga strana se ne vidi, tako da ima neki mozda i tamo..
    Za sad ne znam ko je aca1209 i dzoni.petrovic88.
    Nonchalant27 je valjda dzankee.
    I to je to sto je sumnjivo sa prve strane, druga se ne vidi,a verujem da je tamo jos nepoznatih ukljucujuci i mene.

    Sad cu da sklonim kod iz prvog posta, napisacu da ko oce mora da mi trazi u PVT.

  11. или нека се сви идентификују овде, па ти мећи у први пост ко је ко после а?

  12. A nema sta da stavljam u prvi post, moze da se promeni nick. Traje dan dva,al valjda mogu svi da odrade to. A cak nisam ni siguran da imam opciju za izbacivanje iz lige.

  13. Ставио сам три икса за ово коло, па нек иде живот. Нека убодем два доста ми је лоло

  14. Ja stavio samo jedan iks, ali mislim da će biti više. Menjaću nešto sigurno.

  15. Ovo ce kolo imati bar 5 ikseva. Pitanje je da li cemo mi nabosti te tekme :)

  16. Zajebano kolo. Ako izvučem 30 poena ukupno ja zadovoljan.

  17. Ja stavio 1 X i 7 tekmi 2-1 al menjaću garant.

  18. golomudo je upravu

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.