Vukajlija Premijer Liga Predictor #1

  1. Bvdlga najbolji za sad. Tu su odma kriptonit, Shomy i Čmarni Kolutić. Onda mi malo zaostajemo na čelu sa Zeussickom.

  2. ja mislim da ce za 3 kola sve da se promeni

  3. Šta si igrao derbi rasni?

  4. Smanjuj to, neće biti tolko golova.

  5. Mnogo je to rasni..

  6. navijam za mancester

  7. Ja mislim da će biti 2-1 samo treba da odlučim za koga. Trenutno mi je na Čelzi, al moguće da ću menjati.

  8. Ja stavio 2:1 na Mančester, navijački..

  9. Ako ubodem znači prestižem te?

  10. Jeste 7 mi bežiš. Sutra 10 meni, 0 tebi i prelazim te. :)

  11. Jeste 7 mi bežiš. Sutra 10 meni, 0 tebi i prelazim te. :)

    Videćemo Ltebo, videćemo!!!
    ja sam igro 3:2 man utd navijački, ali verovatno ću promeniti (naravno u korist MANČESTERA!!!)

  12. Samo jednu rundu sam odigrao i to sa tekmom manje, zadovoljan sam ovim :D

    Round 2 :
    1658/9265

  13. Jebeš to, kolko imaš bodova?
    EDIT: Ovo večeras, kao i svaki derbi u sezoni, će biti jebeno. Ko dobro odigra derbije mislim da osvaja.

  14. Ko dobro odigra derbije mislim da osvaja.

    Ne mora da znači Šomi mogu da dobiju derbije, ali zato mogu da kiksnu protiv slabijih timova kao što je JEBENI Šiti!

  15. vi se sad bavite ko ce osvojiti a to se sigurno nece znati do zadnjeg kola

  16. Ko dobro odigra derbije mislim da osvaja.

    Ne bih se slozio. Mislim da ce onaj ko pogodi najvise kikseva glavnih favorita da pobedi.
    Derbije cenim da ce po 30% da igra na svaki ishod. Sto znaci da se ne pravi neka prevelika razlika. Al zato ko pogodi kiks favorita tamo gde je 90% ljudi stavilo pobedu, e to je cist profit..

  17. ja sam iz jedne runde izvukao 40 bodova i jos utakmicom manje

  18. vi se sad bavite ko ce osvojiti a to se sigurno nece znati do zadnjeg kola

    Hmm, mislim daće glavnu reč voditi MANČESTER <3 i Čelzi (dva ponosna SRBINA)
    biće zajebano, ko zna možda će odlučiti poslednje kolo, ali bih odpisao JEBENI Šiti ! Pre će Liverpul nego Šiti po mom mišljenju!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.