Prijava

Dobroe. Samo ne znam što većina podcenjuje WBA. Ja mislim da će bez problema da dobiju Sautempton.

Au, 'ajde da se istalimo da roknemo tačan rezultat Liverpul, vidim da smo skoro svi gađali 2:1 :D

Dobroe. Samo ne znam što većina podcenjuje WBA. Ja mislim da će bez problema da dobiju Sautempton.

Nemam pojma zasto, al uvek kad ih gledam ili igram na njih slucajno, oni ispale, tako da sam gadjao X. :D

Kolko je maksimalno bodova da se može osvojiti u jednom kolu? Mrzi me sad da računam i da prevodim ono.

eo i ja se pridruzih

Kolko je maksimalno bodova da se može osvojiti u jednom kolu? Mrzi me sad da računam i da prevodim ono.

Aj ako nekog ne mrzi nek izračuna, i mene zanima.

pa 10 po utakmici, znaci 100.

Ovo odradio pod blagim uticajem piva, al tako mi najbolje sta mi prvo padne na pamet stavim, bez nekog preteranog zamlacivanja i cenim ga da moze tako da me u*ere

http://i.imgur.com/Yst7gEu.png

Odavde može tiket da se izvuče; analiziramo gde se najviše poklapamo i to je to. :)
Za sad me najviše vuče Liverpul tačan rezultat 2:1, Mančester 4+, i Šiti 2 gola domaćin, 1 gol gost.
Izgleda da samo ja verujem u Norvič, mrzi me ponovo da listam, ali bih rekao da sam jedini tipovao keca.

Danas smo dobili jos 2 ucesnika, trenutno nas je 15. Bilo bi do jaja do subote da bar 20 naguramo. Taman da nas bude koliko i timova u ligi :D

Izgleda da samo ja verujem u Norvič, mrzi me ponovo da listam, ali bih rekao da sam jedini tipovao keca.

Ja cu najverovatnije tu da promenim u X, Everton je dobrana ispala.

Al zato sam ja jedini koji tipuje na Labudjane protiv Mancestera! Raskantoprcicemo ih!

Odavde može tiket da se izvuče; analiziramo gde se najviše poklapamo i to je to. :)

Realno. Ako nista, bar pogledas broj golova ako vec sumnjas u ishod :D

Ja sam Norvič - Everton stavio X to mi nekako najrealnije.

Autori MaReEeEeEeE' i lexica99 koji nemaju još poena za forum, su mi rekli da će možda igrati. Sad Gazimudo, da im dajem onaj kod ili ne?

Meni ne prihvata prijavu, 17 puta pokušavam da otvorim.

Ne znam što ti neće Benisijo. Evo 16 nas je upao je i MaReEeEeEeE'.

Usain Bolt
Autori MaReEeEeEeE' i lexica99 koji nemaju još poena za forum, su mi rekli da će možda igrati. Sad Gazimudo, da im dajem onaj kod ili ne?

Pa daj im, tj nek udju, ovo je vukajlija predictor :D

Бенисијо
Meni ne prihvata prijavu, 17 puta pokušavam da otvorim.

Koji konkretno problem imas? Izbacuje ti neki error? Ne mozes da se registrujes ili ne mozes da se ulogujes?

Nije loše, samo smanji Arsenal i Čelzi.

Ево регистровао сам се, данас нешто није хтело.