Prijava

javiću se sutra kad skontam...

Valdemar
Eo super, baš nešto razmišljam šta bi recimo Arapin peder radio u dženetu. Neka se uzdržavao ceo život od greha, umro čist, i najzad dođe do nagrade - i šta, žena? Pa kakva je to nagrada? Taj islam je prepun nejasnoća.

Facepalm.

http://youtu.be/75JUYwpPxmA

ODRED ŠEKOVLJANA, POLICIJA ODABRANA, POD KOMANDOM MILOŠA STUPARA, BORILI SE ZA OLOVO, KLADANJ, SRPSKO SARAJEVO!

БАУЈТЕ ОВОГ ОЗРЕНСКОГ ТАРЗАНА!
ШИРИ ВЈЕРСКУ НЕТРПЕЉИВОСТ.

Facepalm.

Jeste facepalm, ali glupost koju sam napisao je samo potenciranje apsurdnosti priče do krajnjih granica, da bi se priča pokazala nemogućom. Mislim, zaista, šta bi mi neki učeni imam rekao na ovakvo glupo pitanje? Mrš! verovatno. A hrišćanstvo je puno ovakvih pitanja i često još glupljih odgovora, pa me interesuje koji bi bio odgovor na ovo pitanje, ali da odgovor bude logičan i u skladu sa drugim postulatima islama. A ne - promenio bi ga Alah, jer je milostiv. Ozbiljno me interesuje.

Pederluk ti je izričito zabranjen u islamu, te zato ne bi ni otišao u dženet.

E sad ne znam šta je za kršćane, da li ovo ne važi za vladike... :)

Pederluk ti je izričito zabranjen u islamu, te zato ne bi ni otišao u dženet. E sad ne znam šta je za kršćane, da li ovo ne važi za vladike... :)

Ne važi za vladike. Nego, nisi me razumeo, sam pederluk, ili upražnjavanje pederluka? Neka se čovek rodi kao "nastran", ono, hormonski disbalans, hendikep, jebi ga, neko se rodi bez nogu i ruku, neko poremećen, ne zna da li je bata ili seka, ili tako nešto, ali taj recimo ne podlegne iskušenju, ostane u celibatu, čist do kraja života, upražnjava zakon, klanja, ide na ćabu, daje milostinju, sve ono, ful, ne dira ni žensko ni muško, savlada greh, i onda kad dođe u raj, nagrada - žena? Pa šta da radi on sa ženom? To mi ne štima.
EDIT: Nemoj me pogrešno shvatiti, da postoji priča o zagrobnom seksu u hrišćanstvu, ništa mi ne bi bila jasnija nego ova islamska.

Ne važi za vladike. Nego, nisi me razumeo, sam pederluk, ili upražnjavanje pederluka? Neka se čovek rodi kao "nastran", ono, hormonski disbalans, hendikep, jebi ga, neko se rodi bez nogu i ruku, neko poremećen, ne zna da li je bata ili seka, ili tako nešto, ali taj recimo ne podlegne iskušenju, ostane u celibatu, čist do kraja života, upražnjava zakon, klanja, ide na ćabu, daje milostinju, sve ono, ful, ne dira ni žensko ni muško, savlada greh, i onda kad dođe u raj, nagrada - žena? Pa šta da radi on sa ženom? To mi ne štima.

Kako ne kapiras da ce on znati sta da radi sa zenom jer ce mu biti usadjeno to. Bice heteroseksualan. Nece se secati da je bio gej, niti ce ga privlaciti muskarci vise. Isto kao kad formatiras hard, izbrises ono proslo i to je to.

fino, dobice muskobanjaste zene, one sto ne briju brke, i promuko glas ko Viktorija...
Jebala vas tema da vas jebala, a i modovi koji jos katanac nisu turili na govno od teme koju je Pazl otvorio da troluje...

I posle kažu pazl loš trol...

Kako ne kapiras da ce on znati sta da radi sa zenom jer ce mu biti usadjeno to. Bice heteroseksualan. Nece se secati da je bio gej, niti ce ga privlaciti muskarci vise. Isto kao kad formatiras hard, izbrises ono proslo i to je to.

Izgleda da pravoverne muslimane komotno menjaš ko računarske konfiguracije. Ajde pusti takve priče, očekivao sam malo više maštovitosti ili truda. Kad ono Ali Baba i Aladin i četrdeset razbojnika.

I posle kažu pazl loš trol...

Loš trol, naravno, nije mu kvalitetno trolovanje, a ja baš to očekujem, zato i pišem ovde. Towellie je bolji. Mada je i on loš, ne poznaje tematiku, protura bajke i neke bajalice. Loš, loš trol.

zgleda da pravoverne muslimane komotno menjaš ko računarske konfiguracije. Ajde pusti takve priče, očekivao sam malo više maštovitosti ili truda. Kad ono Ali Baba i Aladin i četrdeset razbojnika.

A kakvo bi tebe uopste objasnjenje zadovoljilo? Da kazem da gejevi nikad nece uci u Dzennet? Ili da ce tamo umesto hurija tamo imati hurijane? Nesto trece mozda? Imam osecaj da ti ne bi prihvatio odgovor na ovo pitanje bilo kakav da je jer jednostavno ne zelis.

Loš trol, naravno, nije mu kvalitetno trolovanje, a ja baš to očekujem, zato i pišem ovde. Towellie je bolji. Mada je i on loš, ne poznaje tematiku, protura bajke i neke bajalice. Loš, loš trol.

Dakle, cim covek pocne da pise o nekoj ozbiljnoj temi odmah ga nazivaju trolom. Ne dao Bog jos ako mu se misljenje razlikuje od tvog. Ma mora da je trol.
Ako sam trol, zasto mi uopste odgovaras?

Ako sam trol, zasto mi uopste odgovaras?

Imam neku bolest da moram da pišem, mislim da se zove grafolalija.

Imam osecaj da ti ne bi prihvatio odgovor na ovo pitanje bilo kakav da je jer jednostavno ne zelis.

Ne bih, naravno, jer bi bilo kakav odgovor na takvo pitanje bio besmislen, pošto od loše premise ne možeš napraviti valjan zaključak, i priča je šuplja ko švajcarski sir, kao i većina takvih priča od pre par hiljada godina. I još nema živih svedoka. E, jbg.

Loš trol, naravno, nije mu kvalitetno trolovanje, a ja baš to očekujem, zato i pišem ovde. Towellie je bolji. Mada je i on loš, ne poznaje tematiku, protura bajke i neke bajalice. Loš, loš trol.

Pa pazl bacio žišku a vi se raspravljate. A towele nije trol, on je mislim musliman i ne troluje uopste. Mada postavljas prilicno zajebana pitanja a vrlo moguce da to sto ti towelie odgovara tako objasnjeno. A ono sto on rece da nije jednostavna vera islam, to je u pravu da nije al to 99% muslimana u Srbiji ne poštuje.

A towele nije trol, on je mislim musliman i ne troluje uopste.

hahahahahahah towlele je musliman hahahah

A ono sto on rece da nije jednostavna vera islam, to je u pravu da nije al to 99% muslimana u Srbiji ne poštuje.

Zaista nisam imao pojma da je Towellie musliman. Ali ni hrišćanstvo nije jednostavno, i za skoro svako pitanje postoji "ovaj rekao ovo a onaj rekao ono", postoji hrišćanstvo za narod, kao ono priče o kazanima i vilama u paklu vs pevanje u rajskim horovima na oblacima, a postoji hrišćanstvo i za one malo intelektualno zahtevnije, gde se učenje diže na nivo filozofije i sa njom prožima, i sa međusobno sukobljenim učenjima. Sad, kapiram da i u islamu ima teologije, koja se ne zasniva na banalnim pričama za decu, nego na filozofiji ili nečemu sličnom, i koja objašnjava na nivou koji zadovoljava iole školovanog čoveka. A ne: Alah tako hoće, Alah tako može, i gotovo.

hahahahahahah towlele je musliman hahahah

Meni pre neke dve godine Skočimiš neke delove iz Kabale pisao, ubeđivao da je Jevrejin, ja reko, možda zaista, nisam znao čoveka, još sam mu se izvinjavao zbog Hitlera, Staljina i Nedića :)

Imao sam davno, jednog druga muslimana u gimnaziji. I igramo basket. On se oslobodi sam na trojci, primi loptu, brže bolje se prekrsti i šutne. I pogodi tip e.
Đe će on završiti recite vi meni? Ne rekoh, pio je dosta i uživao marihuanu. Nudio i mene za matursko no ja pizda ne smio da uzmem. Elem, stručno mišljenje molim.

Đe će on završiti recite vi meni? Ne rekoh, pio je dosta i uživao marihuanu.

Pazi ti ovaj pravilnik za post... Đe ćemo mi pravoslavci završiti...
http://img821.imageshack.us/img821/2637/xt1o.jpg