Prijava

хаха ало бре они продају тореса за 50 милиона па купују ало, а не од нафтних бушотина са неограниченим приливом, огромна разлика. сити ако му се дигне курац не мора да прода ни једног свог тореса, а ливерпул скоро да и нема избора.

Da ne ostane na onoj strani

ArminVanBuuren
potroseno na transfere liverpul:

2013/2014 50.204.000 £
2012/2013 59.488.000 £
2011/2012 58.542.000 £
2010/2011 85.822.000 £
2009/2010 38.280.000 £
2008/2009 62.656.000 £
2007/2008 79.816.000 £
2006/2007 40.480.000 £
2005/2006 38.771.040 £
2004/2005 51.392.000 £

Treba li jos ? Pretvorite ovo u evre... Ovolike pare i nema titule? Posle liverpul tradicija,mrs seici ,mi najjaci.SMESNO.

Pa tores nije pokrio jedan prosecan prelazni rok,ne poredim naravno vestake sa liverpulom ,ali mnogo serete ko da ste vi jebeni dag&red pa se snalazite sa debilima,a trosite ustvari ovoliko...

Можете шеицима да попушите кару на којој се нахватао песак.

хахах даг&ред гг3+ сигурица

немаш појма личе.

ливерпул је потрошио око 130 милиона фунти ЧИСТОГ НОВЦА (значи оног новца који је чист прилив а не преметање из шупљег у празно продајом старих играча па куповином од тих пара) на куповину од сезоне 07-08 до данас.

манчестер сити је за исто време потрошио 518 МИЛИОНА ФУНТИ.

О ЧЕМУ ПРИЧАМО?

сад не верујем да су они водили 3 0 до 80 минута и примили три комада од кристал паласа. па брате ни не заслужују титулу

To bi bilo to. Realno, ekipa koja za sezonu primi 50 golova tesko da moze da se nada tituli.

Наравно да не желим да Сити буде првак, пре свега због ових њихових новкомпонованих навијача који мисле да историја почиње са Тевезовим доласком из Јунајтеда. Питај их ко је Најал Квин, немају појма. За мене је Манчестер = Јунајтед и само Јунајтед, Сити је мали клуб, јебали их шеици да их јебу.

Али Ливерпул после овога неће у скорије време бити у прилици да освоји Премијер Лигу. Манчестер Јунајтед на готово исти начин изгубио изгубио титулу 1992. године, али су следеће сезоне били прваци. Али Роџерс није Алекс Фергусон. Следеће сезоне главна трка за титулу ће се водити између Манчестер Јунајтеда и Челсија. А Суарез оде у Реал...

ти си горе само набројао куповине али не и продаје, ево ти горе тачна рачуница са све продајом, куповином од тих пара и кориштењем новог новца. ондосно, манчестер у последњих 7 година има 400 милиона фунти више од ливерпула. ало бре о чему причамо, па то су две поставе а класе за те паре.

Kurac cemo vise dobiti sansu kao ove sezone. No, i pored toga
YNWA

јел сад капирате разлику?

Давид
ти си горе само набројао куповине али не и продаје, ево ти горе тачна рачуница са све продајом, куповином од тих пара и кориштењем новог новца. ондосно, манчестер у последњих 7 година има 400 милиона фунти више од ливерпула. ало бре о чему причамо, па то су две поставе а класе за те паре.

Glavu bih stavio da nije junajted potrosio 400 miliona vise,nemoj da proveravam,ali svejedno mi smo to zakrpili titulama,kako u ligi ,tako i u ligi sampiona,a vi sto ste dizali onaj trofej 20cmx20cm to je nesto drugo hahaa

Момци су пробали да стигну гол разлику и зато су попили три комада, нису више могли да стоје. Тако су вероватно попили два и од Челзија, мада ту текму нисам гледао. Да су тад играли на 0-0 све би било одавно решено.

Но добро, шта год да се деси, показали су да имају муда, чак иако не освоје титулу (мада Сити кикса до краја) имају мој велики безрезервни респект а то је најбитније, ре ал но.

не бре јунајтед него сити све време причам о ситију.

Гледам утакмицу и не верујем. Ливерпул има све сем два штопера. Сако и некако, али Шкртелица да 7 голова у сезони и буде крив за 27. Агер блеји на клупи који је докторирао за њих, али је и он рупчага. Да измисле два штопера и да задрже цео везни ред и напад како знају и умеју па онда следеће године јово на ново од почетка да се игра нападачки, можда и дођу опет у исту ситуацију.

Рече Енеми да су јурили гол разлику... Ја не знам да ли су они малоумни па стварно мисле да су тако могли да дођу до титуле. Фазон, чак и да Сити победи обе преостале са минималном разликом, Ливерпул би морао по са по 6:0 да добије ову и Њукастл.

Pa napisao sam ti gore,jebe mi se za vestacki siti,nisam budala da poricem to,i ja ih mrzim,ali ne bih mogao da podnesem da flanagan nosi medalju premijer lige oko vrata :)
Sledece sezone sve se vraca u normalu,necu morati da navijam za jebeni siti i celzi,oni ce opet potrositi bar po stotku,ali dobice kurcine.

Рече Енеми да су јурили гол разлику... Ја не знам да ли су они малоумни па стварно мисле да су тако могли да дођу до титуле. Фазон, чак и да Сити победи обе преостале са минималном разликом, Ливерпул би морао по са по 6:0 да добије ову и Њукастл.

Па сумњам да су веровали да заиста могу али нису хтели да одустају, видео си после сваког гола одмах лопту у руке и на центар, па шта им бог да.

Фланаган је за играча који има 21 годину одличан. Игра клиња ван позиције и то много боље од очекиваног. Комплетно изненађење, мали објаснио ове сезоне.

Zbog ovoga je Luzerpul u stvari i Luzerpul.

You'll never walk alone, with your name on throne

izabrao kukavičko rešenje Rodžers, Moses umesto Staridža i etooo primiše i 3.