Prijava

ahahha koja demagogija jebote ''navijaju protiv Liverpula'' ahahah koji si Šavija jebote ahahah

Samo sada da ne kiksne Siti i da privede ovo kraju. Ne volim ih, ali Liverpul ne volim mnogo više. Krivo mi samo što je Real juče kiksnuo i zbog toga možda seoska ekipa broj dva Atletiko Seljanija Madrid uzme titulu, ali pouzdam se u Barsu u zadnjem kolu. Ne volim ni Barsu ni Real, ali još manje volim Atletiko.

O_O

Ti sigurno mrziš i B. Dortmund? :O

uzima siti bez po' muke

GLORY UNITED!
https://www.youtube.com/watch?v=yfVr1OE8ny0

Да и новокомпоновани навијачи Ситија науче да је Манчетер Јунатед највећи клуб у Енглеској, да је Манчетер = Јунајтед, а не Сити. А и да сазнају ко је Најал Квин.

јајарење је била челсијева игра против ливерпула прошле недеље, хвала богу па их је атлетико набушио.

Схватања сам да за само један клуб можеш безусловно да навијаш па макар му председник био муцави текстилац (ох!), стране клубове можеш само да симпатишеш. А ови вонаби скаузери што се пале, тешка прича. Идите јебите нешто.

Zapata, kobejnuj se.

ахахха свађам се са Таулијем и јебеним ретардом Фендером ахаха. Заиста треба да се кобејнујем.

Svako ko ne moze da pobedi u poslednjim kolima Sanderlend, Noric, Kristal Palas ne zasluzuje da uzme titulu.

Jedno je gubiti bodove pocetkom i sredinom sezone na paorskim terenima,al to dopustiti sebi u zavrsnici prvenstva je odlika gubitnickog mentaliteta, pa ce tako siti vrlo rado da iskoristi ove poklone i da natrpa prvo Aston Vilu, a onda u poslednjem kolu lagano odigra X samo da bi se luzerpulci jos vise nervirali.

Sitijevi igrači jure titulu zbog bonusa i to je sve. 90% njih boli kurac. Zato će i sledeće godine duvati kurac u LŠ. Više bi se Everton borio.

mislim da ne postoji covek ,bar u srbiji ,koji voli fudbal i prati ga redovno ,a navija za siti,samo naravno da cu da navijam protiv luzerpula,ali svakako moram i priznati da redovno drkam na silvu,turea i pogotovo aguera.

Новокомпоновани навијач постави клип фуњарског освајања титуле клуба за који је почео да навија кад су га шеици купили. А ја поставим да му покажем да историја не почиње од 2008. или 2009. године. Па стварно сам јебени ретард.

Za mene je Sunderland šampion što se tiče ove godine. Svaka im čast!

mislim da ne postoji covek ,bar u srbiji ,koji voli fudbal i prati ga redovno ,a navija za siti,samo naravno da cu da navijam protiv luzerpula,

ovo ja pricam, jebote. Kakvi crni navijaci, plasticari.

dal vas lozi tako sve zapata,a kad vec stavljas klipove,stavi owenov i runijev gol ,to je bilo karanje

Sanderlend i Palas rešili Premijeršip.

Саутемптон је ојебо ову сезону, најготивнија екипа у Премијер лиги, стварно је штета што бар квалификације за Лигу Европе неће играти, а оће једна Јагодина.

Archbishop Lazarus
Za mene je Sunderland šampion što se tiče ove godine. Svaka im čast!

Ma definitivno Kristal Palas,tj. Toni Pjulis,menadzer sezone,uzeo ih je kao poslednju ekipu,degenerike,i mislim skoro bez transfera vaznijih,doveo ih na 11. mesto,a ni 10. nije daleko,i sad resio titulu,sa tim balvanima mozda bi Ser Alex izborio opstanak ,ali ovo sto je Toni uradio...

Ja poco da "navijam" za Siti jos od kad je Richard Dunne dao dva autogola u derbiju protiv Jedinstva, i tako resio tekmu. Toliko su usrali tu tekmu da sam ih od tad zgotivio.
Fazon posle ih uvek uzimao na menadzeru, secam se neki celavi Sibierski bio, onaj bugarin petrov, wright-filipsi ..

Bili tim ko sad Aston Vila. Mogu da dobiju jake, a mogu i od fenjerasa da puknu 15 razlike

Cisto da ne bude zabune, i dalje me zabole da li ce duzmu ili ne, kao sot me boleo i tih godina.