Премијер лига 13/14

  1. igrac sezone bre definitivno

  2. Jebi se baksuze

    Dosta ti je 7 ja sam 0 dobio!

  3. Jebe Jajo, ne vadi.

    Lepo kaže komentator, pazi ti njega kako trči u 93. minutu krv ti jebem.

  4. zasluzili su momci titulu,jebe gaze samo tako,samo da su malo drugacije protiv celzija odigrali,a ne da ih jebe onaj cigan murinjo,gledao sam 3/5 njihovih utakmica i nazalost moram da priznam uzivao sam svaku

  5. Играју људи фудбала, све мајстор до мајстора. Поред Ливера Цити је једина екипа која је играла атрактивно и на гол више. Боље дузму они него смрдљиви Челзи у сваком случају.

  6. Borini možda nije mogao da pomogne Liverpulu, ali je Sanderlendu obezbedio opstanak.

    EDŽT: Tačnije 14. mestolololo

  7. Pisanje po sirotinji iz iksa

  8. Iako je premijer liga tema - Valjadolid jebao Realoa za titulu.

  9. Čavo, priča se o tome na temi Фудбал.

  10. Koji sam Koštun, jebem se, fala za info.

  11. poslednje kolo svi igraju u nedelju u 16:00
    GDE DA GLEDAM TO ?

  12. online. nece imati prenos.

  13. necu da gledam onlajn jadno je bre,video sam sad ovaj vikend u balkan betu u 16:00 mec bio vataju ne znam odakle to moram da proverim

  14. ima na sportklubu prenos. 3 su kanala ,sigurno ce staviti na odvojene siti i liverpul a na treci kombinovani

  15. Ne prenose se mečevi od 16 subotom, zabranili Englezi pre mesec-dva.

  16. ma znamo leri ,toliko pratimo jebiga :D nego valjda ce da se smiluju poslednje kolo necu preko strima da slusam francuze uvek mi francuzi zapadnu jebem ih

  17. Haha a jebiga. Strimuj SkajSport jebogati.

  18. U nedelju su mecevi, ne subotu

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.