Премијер лига 13/14

  1. Хахах, најјачи Коларов кад диже пехар ''ЈЕБИИ''

  2. Jebote Aguero ladno ne zna engleski. NEVERA!

  3. Al zna da jebe Luzerpul!

  4. Pravi kapiten da gol za pobedu,a ne naprotiv,toliko. Kao sto sam rekao jos davno titula ostaje u Mancesteru.

  5. Pa ni Toma ne zna engleski.

  6. Kompani me je oduševio kad je uveo one nebitne igrače na podijum, svaka mu čast.

    Dobra sezona, biće sledeća možda još bolja.

  7. HAHHAHAHAHA JEBI BREEEE

  8. zadnje kolo sezone, i ti pred pocetak utakmice iznajmis avion da nosi ovakav transparent, poredeci ucinak kluba starog 100 i kusur godina sa ucinkom jednog jedinog covjeka. lolek.

  9. PA MOZEMO DA MERIMO I SA KLUBOM ISTO JE 0 TITULA PREMIJER LIGE HAHAHAHAHAHAH

    INACE ZNA SE KO JE IGRACINA A NE PEDER DZERARD STO ZBOG KOMPLEKSA DODAJE LOPTE DROGBI I ANRIJU,ZBOGOM LEGENDO HVALA TI ZA SVE

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10363803_715067065220254_7436750200166446530_n.jpg

  10. Лол, а они зонфа не иду ни у ЛЕ. Трансфер.

    Иначе:
    http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=05&dd=11&nav_id=846590
    Сад ако доведу Миху има да му завали шлајмару ако дечко има сезонску карту. лоло

  11. Хахаха који трансфер блама су говна манчестерска. Не готивим нешто посебно Ливерпул, навијао сам за Саутемптон ове сезоне, али сигурно ми је било драже да они освоје титулу, а не смрадина Мурињо или ова арапска вештачка творевина. Колики је то дебилизам да ти изнајмиш авион јебени у којем поредиш титуле једног тима и једног човека и то у сезони где је твој градски ривал шампион, и у сезони након које ће један Литекс Ловеч из Бугарске бити у предности у односу на твој тим у европским такмичењима.

  12. АХАХАХАХААХА ЗВЕЗДА ИДЕ У ЛИГУ ШАМПИОНА А МАНЧЕСТЕР СЕДИ КУЋИ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХА

  13. AHAHAHAAHAHAHA JEBI GHAHAAHHHHHAH ZVEZDA LŠ MANČSTER KUĆI AHAHHAHAHHAHAAHHA

  14. АХАХАХАХАХХАХАХА ЈЕБИ МАНЧЕСТЕР ЈЕБИ КРМЕ ДОК СУ МУ НОГЕ У БЛАТУ ХАХАХХАХАХА

  15. Kompani me je oduševio kad je uveo one nebitne igrače na podijum, svaka mu čast.

    Управо.

    Не знам да ли је још неко приметио жене од Демикелиса и Негреда, квалитетне милфаре, 10/10. Еурокрем комбинација.

    Пелегрини инжењер узео титулу, види се да га готиве играчи, што баш и није био случај са оном италијанском пацовчином која се одазива на име Роберто.

  16. ПЕРСИ, ЗАСУТАВИЋУ ТЕ ПОГЛЕДОМ
    http://static.mondo.rs/Picture/315770/jpeg/krneta-1.jpg
    ШТА? НЕ ИГРАШ ЕЛЕШ ОВЕ СЕЗОНЕ? ОПАААА

  17. ZNAM DA VAS BOLI SKAUZERI I OSTALA BAGRO BEZ TROFEJA,UZIVAJTE I DALJE,TESECI JEDNI DRUGE OVI ARAPI OVI GOVNA HAHAHAH A TROFEJA NEMMAAA ,KOPIRAO SAM PRE NEKI DAN KOLIKO JE LIVERPUL TROSIO ,DZABA KAD NE ZNATE I KAD VAS GOVNAR KAPITENSKI VODI HAHAH

    MANCESTER GRAD GDE SE SNOVI ISPUNJAVAJU,OVEN PLACE CEO ZIVOT NEMAM TITULU,DODJE I ODMAH OP TITULA,PLACE VAN PERSI DODJE ODMAH OP TITULA,MATA JE SVE OSVOJIO ALI CE OPET I NJEMU CE SE SNOVI OSTVARITI SIGURAN SAM MA KOJI DA SU,NASRI KLISI DODJU OP TITULA,SAD JOS FABREGAS NEKA DODJE KOD NAS DA I NJEMU OSTVARIMO SAN,NIJE U REDU STVARNO,A VELIKI DZERAD 0 HAHAHAHHA

    I NE ZNAM STA SERETE NASLI DA POREDE TITULE KLUBA I IGRACA.EVO VAM I OVAKO

    PREMIJER LIGE= JUNAJTED-13 LIVERPUL 0
    GENERALNO TITULE RACUNAJUCI ONE SELJACKE,KAD SU IGRALI RADNICI FABRIKA POSLE POSLA JUNAJTED 20........LIVERPUL 18

    JOS NESTO LUZERPULOVCI? ILI OVI STO NE MOGU NI KARLING KUP DA UZMU ?

    MOJES 8 MESECI 1 TROFEJ
    MURINJO GODINU 0 TROFEJA
    VENGER 8 GODINA 0 TROFEJA
    RODZERS 2 GODINE 0 TROFEJA

    AHHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHHAHAHHAHAHA

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.