Премијер лига 13/14

  1. Dobar tekst, sve na mestu. Pored svih krševa njemu se povrede praktično jedina dva igrača koja prave razliku na terenu. Šta očekivati? Ne može on da daje golove. Tako i u Zvezdi konstantno pada trener a rezultata nema.

  2. On je tako sjebao na transfer tržištu minulog leta, da je to neoprostivo. Imao je priliku da doevede igrače, nije to uradio. Sad i jeste kako jeste, a to je da ga vole fanovi svih Premijerligaša, sem Junajtedovih.

  3. Taman rekoh opet jebeni mojes sa jebenim branjenjem i kurcima ali uvali ga ernandez idemo bre ,jos 95% stigao TATA MATA GAZI JUNAJTED

  4. ajde sto je utakmica bila prejadna nego i na ovim penalima se ne zna ko je veci degenerik jebem ti zivot

  5. Promašila šiptarčina hahahahahaha

  6. od 5 penala ,promasili 4 moglo je i gore ...

    jebeni jebeni invalidi ne zasluzuju ni ovo 7.mesto

    valjda dolazi mata jos kad se vrati runi i persi to ce da lici na nesto ,a ovako su ekipa sa sredine tabele

  7. DEHEA BEŽ OD TAMO!

  8. hahaha
    kakva ste sprdnja od kluba ove sezone

  9. Пјесма о Мојесу

    Остани да ти кажем нешто још,
    остани овај Сандерленд је лош,
    причај ми како повреде су те,
    да освојиш капитал куп спречилеееее

    прешло ми у навику са оне теме све пишем кроз риме

  10. bolje jednu sezonu il dve nego 3 decenije...

    DOCTE VI NA TRAFORDA DA GA PRIMITE U GUZU

  11. Aman, dolazi Mata, sad kreće seks!!!

  12. al jes ovo veceras toliko jadno ,smejao sam se ko budala a sta da radim udrite veceras slobodno noge im treba izlomiti

  13. АААААААААААААААААААААААААААММММ

  14. ja sad kapiram da jadan mojes nije ništa kriv, no je ekipa skupina idiota.

  15. Нормално. Него мало се потрефило да имају лошији тим од конкуренције (и иначе лошији него што би требао да има један МУ)и имају доста проблема са повредама, што никако не мења чињеницу да на некоме морају да се сломе кола и да је Мојке погодан за спрдњу

  16. Дал ће да га отерају?

  17. Jebote, sad gledam ponovo ove penale, da l' je moguće da oni maše ceo gol jebote? I jedni i drugi, pa to bre treba terati da trče krugove oko stadiona dok se ne ispovraćaju. Razumem da ti odbrani golman (mada opet ne treba da šutneš k'o sisa) ali CEO GOL MAJSTORE?!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.