Премијер лига 13/14

  1. KOme vama? Koji ste to vi?

  2. Ne može Sako da igra beka, Brendan igra često na overlap, koga Sako da pretrči? Plus nema neku tehniku, mogu da zamislim kakav mu je centaršut. Sisoka neću da komentarišem uopšte.

    Flano je fino odigrao onih par utakmica dok su ova dvojica bila povređena. Ali bi najbolje bilo da se Enrike uskoro oporavi.

  3. A šta je sa Kelijem?
    Još se sjećam kako je strpao Drogbu u džep na debiju :DD

  4. kuku majko sta se desava? 3:0 za celsi. Junajted obicna smejurija. Sad samo cekam mojesa da kuka zbog sudija.

  5. Pišaj po sirotinji

  6. То Матићу, са три прста!

  7. Glup poraz Junajteda, ni na šta.

  8. na old trafordu ostete nas za penal ,evo sad opet ,to je moglo da promeni utakmicu ,ali mislim da bi celzi svejedno pobedio ,jaci su,junajted se borio koliko je mogao jebiga

  9. MOJESE MAĐIJO! Razbi ih Eto samo tako. Ćićeritos donekle izvadio al nije to to. Daud sjeb'o, nije treb'o crveni Vidari, za žuti bilo.

  10. Мојес ужасно лоше води Јунајтед, а свако пресеравање типа ''треба му времена'' и сличне глупости не пију воду јер није преузео Јунајтед који је био на средини табеле као Фергусон својевремено, већ је наследио шампионски тим који је додао само једног играча на ту прошлосезонску екипу.... Није их требало ни уигравати....

  11. stvarno je fascinantno kako je neko za samo par meseci unstio tim koji je, ruku na srce, bio u vrhu evropskog fudbala, ciji je stadion bio neosvojiva tvrdjava. sad nije ni za kurac. svaka cas' mojes, samo nastavi, imas moju podrsku.

  12. Ima tu istine, ali sami su sebi uskočili u stomak zapošljavanjem Mojesa. Istina, da je Murinjo kojim slučajem, on bi bar jednog ili dvojicu mega igrača doveo. Ovaj je pička. Ove sezone možemo da jedemo govna, ništa drugo.

  13. Jebem ga, pa sam Mojes je rekao da fali nekoliko igrača, Glejzerovi nisu dali keš i eto vas tamo gdje ste.

  14. Necu da cujem niti jednu losu rec za Mojesa, covek radi svoj posao odlicno.

  15. Inače, ja vjerujem da će Mojes uraditi dobar posao iduće sezone (uz pojačanja, naravno), ako ga ne najure ove.

  16. Наравно. Нема ту лоших речи. Царе само гурај напред и не бој се! Мојесте остани још 100 љета!

    Или Мојсе, како веле ови са Б92. Углавном не иди иначе нећемо ни у ЛШ..

  17. Zamisli zadrze ga celu duzinu ugovora.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.