Премијер лига 13/14

  1. Taj Mojes počinje sve više da mi postaje smešan. S njim uvek neka komedja. :)

  2. Fino bi bilo da uzmu Solskjera. Nadam se da neće oteti Martineza iz Evertona, on je baš za taj nivo, šteta bi bila da mu useru karijeru sad kad se razmahao.

  3. Да ли размишљају о моћном Тонију Пјулису лоло. Или можда мора да буде Шкот.

  4. Jebem ja mamu glečerima kad murinja nisu teli duzmu. Što se ne otope sad.

  5. ja sam jedini izgleda koji je podrzavao mojesa :(

    solskjaer ne bi bio dobar izbor jos je neiskusan,ni u kardifu nije nista posebno bio,voleo bih gigsa da vidim kako ce gurati ,a naravno kad bi dosao simeone ili klop to bi bilo idealno

    murinjo nikada,sam je rekao ser bobi onako ponasanje ne sme imati trener kluba kakav je junajted

  6. pa koja bi komedija bila da uzmi Solskera, sudbina zacementirana za sledecih 5-10 godina.

    ne vidim zasto bi Simeone ili Klop napustali svoje timove zbog Junajteda u ovakvoj situaciji, ali ko zna, za prave pare...

  7. Šteta što će takva fudbalska veličina biti meta pluvanja i terorisanja navijača sledeće sezone kada Mančesta bude na 11. poziciji, iza Fulama i Kristal Palasa.

  8. Fulam ispada, AJ KADRIF

  9. ja sam jedini izgleda koji je podrzavao mojesa :(

    Jebiga, nisi ti kriv što si ispao magare.

    Mojes je bio, jeste i biće samo osrednji trener. Jednostavno čovek nije za top klubove, ne ume, ne može i ne sme da radi kako treba da se radi, što se i videlo, gde je sa 95% istim timom, koji je prošle sezone prošetao kroz EPL, sada zaglavio na nekom sedmom mestu koje je nivo nekog Stouka ili slične gamadi.

    Smatram da je Gigs u velikoj prednosti nad Mojesom, iako realno nema iskustva kao menadžer, iz prostog razloga što je čovek u klubu od tamo neke '87, i ako neko zna sve što može da zna o klubu, igračima, postavkama, filozofijom kluba, to je jebeno on.

    Nema karakter koji je Fergi imao, to jest, taj urlajući tip, ali nikada nisam video da iko nema respekta ka njemu, jer je kao pjava haos staložen i inteligentan tip, kojeg moraš poštovati.

    Em je sada menadžer-igrač haha, što je krajnja pobeda, ubaci sebe kad god hoće, bole ga kurac.

  10. Ako Gigs nije samo prelazno resenje vec opcija za stalno, onda ste ugasili.

  11. Ako Gigs nije samo prelazno resenje vec opcija za stalno, onda ste ugasili.

    Šo ?

    Ja baš mislim da je okej rešenje da se proba da kraja sezone. Ako je imao autoritet kao igrač ( a imao je), imaće ga i sad kao trener, verovatno i veći nego Mojes. Trenersko znanje je problem kod njega. Učio je od jednog čoeka, što je realno malo, jer zna realno samo za jedan sistem i filozofiju u fudbalu. Al i Murinjo je učio samo od Bobija Robsona pa vid' šta postade.
    Ope će vreme pokazati.

  12. Trenersko znanje je problem kod njega. Učio je od jednog čoeka, što je realno malo, jer zna realno samo za jedan sistem i filozofiju u fudbalu.

    Sky Sports tim sezone:
    http://i.imgur.com/XRq9Odw.jpg

  13. Dobro to je problem Mančestera :D

  14. Čijih ima najviše Toveli? Pa naravno, naših! :)

  15. Usain Bolt

    Čijih ima najviše Toveli? Pa naravno, naših! :)

    Naravno. :) Ali sasvim je realan tim, mozda Ceh umesto Marsala.

  16. Ja bih ubacio Lalanu iz Sautemptona umesto Sterlinga, jer su jebeno simpatična ekipa i zaslužuju da imaju jednog igrača u top11.

  17. Šomi slažem se, al' eno Shaw im je u top 11

  18. Pazi stvarno, nisam izvalio. Ali opet, moj glas ide velikom Adamu.

  19. ljudi budimo realni sterling ni po kojem kriterijumu ne moze biti u top11 mozda u top11 najbrzih

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.