Prijava

Tema za sve verne fanove najpopularnijeg kluba na svetu, koga biste voleli da vidite u klubu, koga da ode, da li Mojes može da izdominira ili nemamo teoretske šanse da uzmemo nešto, da li je ovo krah Junajteda nakon što je Fergi otišao, JEBAĆEMO SITIJE, da li Runi odlazi ili ostaje, jel i vas nerviraju cigani Nani i Rafael, JEBAĆEMO SVONSIJA DANAS

Mančo, kupi novi džemper!

Ja sam čuo od čovjeka koji živi u Mančesteru, naš odavde, da je Siti gradski klub, tj. da cijeli Mančester skoro navija za Siti. Tako je bilo i prije šeika. Ali je Junajted jednostavno popularniji u svijetu i da za njega većinom navijaju stranci. A to možemo i zaključiti kad vidimo tribine Old Traforda na kojima je 70% Kineza.
Tako da je Siti trve kvlt. JEBI JUNAJTEDA.

Runi dide mamu mu jebem!
Al van Engleske, nikako u Čelzi...A i mojes mi ide nešto na klinac, ne mogu da se priviknem na njega.

GLORY, GLORY MAN UNITED AS THE REDS GO MARCHIN' ON ON ON !

Ja sam čuo od čovjeka koji živi u Mančesteru, naš odavde, da je Siti gradski klub, tj. da cijeli Mančester skoro navija za Siti. Tako je bilo i prije šeika. Ali je Junajted jednostavno popularniji u svijetu i da za njega većinom navijaju stranci. A to možemo i zaključiti kad vidimo tribine Old Traforda na kojima je 70% Kineza.
Tako da je Siti trve kvlt. JEBI JUNAJTEDA.

To je urbana legenda sine, radili su anketu, ne samo da je popularniji u Mančesteru, nego je Junajted treći klub po popularnosti u Londonu, posle Arsenala i Čelzija.

Runi dide mamu mu jebem!

Volim ga ko sam sebe, baš ne bih voleo da ode

Истина, Пинки, само што нису Кинези у питању него смрдљиви Арапи и Индуси и Пакији и Индонежани.

Истина, Пинки, само што нису Кинези у питању него смрдљиви Арапи и Индуси и Пакији и Индонежани.

I Srbočetnici vašljivi

Ne znam baš Maestro. On je rekao da je većina Mančestera za Siti.
I da su uglavnom ljudi koji navijaju za Junajted šminka i ti fazoni. Dok su za Siti u kopovima uvijek bili rećemo pravi navijči (huligani iako ih ne volim tako nazivati).

A jebač to su ti. Ima ih ko mrava, jebajga.

Брате, и овде када питаш Гробара за кога навија Београд он ће ти рећи каква је ситуација на Бежанији. Слично је и за Делији. Навијачи никада нису били објективни и то је то.

vest hem je popularniji od hauard veb junajteda u londonu kao i u engleskoj.

Aj vi što ne gotivite junajted odjebite, šta tražite ovde uopšte? Lepo sam napisao tema za FENOVE

колико се ја сећам речено је да дискусије везане за енглеске клубове буду пренешене на тему премијер лиге да не би сваки клуб имао своју тему и сајт пунили фуламима и њукастлима...

предлажем катанац на ово

ako predlazes...
napred cetlham,napred dag end red.

OTVORITE TEMU ZA BARNSLI

торки јунајтед има значајну фан базу на вукајлији, заслужује тему!

kad je frka tu je duka, kada jebete duku ne zovete!

Kakav kurac Katanac, ovo je veliki Junajted a ne Fulam ili Njukasl