Prijava

Не знам за вас, али ја пиздим кад видим/чујем да је неки мајмун узео да уништава нешто што је у свакој категорији лепо. Не циљам на пародије, циљам на овако нешто:
http://www.youtube.com/watch?v=Ul8borYo934
и даље ми није јасно како је овај клавијатуриста дозволио дебилу да упропасти овакву мелодију својим вриштањем.
Да, у ову категорију сврставам и писање графита по Тврђави, разбијање прозора на катедрали јер је католичка и слично. Ја бих то стрељ'о.
Па сад, ако ви имате неких примера, или вам се разглаба на ову тему, а ви ође...

za pare mu je dozvolio

treba da se razbija prozor na katedrali jer je hrvacka!
odobravam i pišanje na istu!

Meni je užasno kad vidim da se lepa žena obuče i tako obučena izađe na ulicu. To mi je jezivo skrnavljenje lepote Gospodnje koja je kroz tu devojku data nama koji ne jebemo da bar uživamo vizuelno...

Мени је скрнав наш фудбал. Брате мили, фудбал би требало да буде игра, да се људи надмећу у неком здравом смислу и да пруже гледаоцима тај жар борбе. То је љепота, а не наше бункерско набијање лопте и крљање по кољенима на средини терена, а да не причам о псовању, ударању и осталим глупостима. Кад је код нас посљедњи пут виђен дриблинг да је истрчан са бар 50 % снаге, де ви мени реците?

nije on to skrnavio radi skrnavljenja i da bi tebe nervirao nego zato što se mlade gotičarke lože na to. Prvo će da ih jebe pa da im uzme pare i da kupi vilu sbazenom u kome će da skine šminku dok se brčka. Ja mu zavidim.

Meni je užasno kad vidim da se lepa žena obuče i tako obučena izađe na ulicu. To mi je jezivo skrnavljenje lepote Gospodnje koja je kroz tu devojku data nama koji ne jebemo da bar uživamo vizuelno...

Лол, мање-више. Грех је. И гре'ота.

Мени је скрнав наш фудбал. Брате мили, фудбал би требало да буде игра, да се људи надмећу у неком здравом смислу и да пруже гледаоцима тај жар борбе. То је љепота, а не наше бункерско набијање лопте и крљање по кољенима на средини терена, а да не причам о псовању, ударању и осталим глупостима. Кад је код нас посљедњи пут виђен дриблинг да је истрчан са бар 50 % снаге, де ви мени реците?

Да не причамо о томе што су код нас прве асоцијације на фудбал мафија, хулигани и туче.

Ti ovde tri stvari stavljaš kao jednu: interpretaciju muzike na način na koji ti se ne sviđa; vandalizam; nasilje iz nacionalne mržnje. Ovo poslednje mi je baš grdno; čist vandalizam je nesvestan oblik pobune mase protiv sistema za koji na nesvesnom nivou ta masa shvata da je ugnjetava; a što se tiše "ružnog" u umetnosti, hiljadu puta se kasnije ispostavilo da je to u stvari "lepo".

Не стављам три ствари као једну, но ме мрзи да отварам три теме. А и није кључна ствар разлог сјебавања прозора катедрале, него оно, како им није жао. Мени би било жао па да сам не знам ко.

meni je skrnavo kad ne stavis luk u pljesku

Meni bi bilo žao da skrnavim katedralu, ali lepu pesmu npr. veoma rado bih oskrnavio, iz nekog estetskog sadizma.

Школски пример скрнављења

http://youtu.be/c2pZ9Z_brr0

Skrnavljenje je kad neko stavi više od 2 priloga u pljesku i upropasti ukus mesa.
AKO VAM SE JEDU RAZNE TRAVULJINE IDITE NA LIVADU.

Skrnavljenje je bilo i kad su na Vukajliju poceli dolaziti likovi kao sto su Zezator, Fender, ja sam rasan...Vise nije, jer su se premnozili po sajtu, pa preljeva...

Odem na svirku provedem se do jaja i onda ko kreten pustim snimak lajva. HAMO PAMET!?
3 meseca ćućuriš sa drugaricm, kapiraš pojam srdne duše, poželiš da je odvedeš za ruku na sladoled kod šiptara i onda je kresneš pijan posle flaše pelinkovca ŠTA JE S MOZGOM DEBILČINO!?

Skrnavljenje je ne voleti ŠO KI CE!

Ti ovde tri stvari stavljaš kao jednu: interpretaciju muzike na način na koji ti se ne sviđa; vandalizam; nasilje iz nacionalne mržnje. Ovo poslednje mi je baš grdno; čist vandalizam je nesvestan oblik pobune mase protiv sistema za koji na nesvesnom nivou ta masa shvata da je ugnjetava; a što se tiše "ružnog" u umetnosti, hiljadu puta se kasnije ispostavilo da je to u stvari "lepo".

videh samo crveni avatar i krenuh kucati au čače koji si valdemar, kad ono stvarno valdemar

pa i parodija neke umetnosti je skrnavljenje ukoliko je bezveze parodija

pa i parodija neke umetnosti je skrnavljenje ukoliko je bezveze parodija

Jeste, al dobra parodija umetnosti je umetnost, a loša parodija - loša umetnost. Kod loše parodije se onda skrnavi samo predmet parodije, ono što se parodira kao konkretno delo, ali ne i umetnost kao takva, jer da je loša umetnost skrnavljenje umetnosti, crkla bi jadna umetnost i ne bi je ni bilo.

Haha, ovi sto obradise Draganu su iz rodnog mi Valjeva. xD