Prijava

kacite vesti koje niste morali da saznate

Jel mora link?
Juče Selenijum zakačila vest sa sve slikama o Kinezima koji jedu abortirane fetuse...nije mi bilo dobro ceo dan. Nisam morala to da vidim.

Мислим, да се наћи, ал такве вести бих најрађе у вц шољу а не на форум. То сам мислијо.

"Stvarno je bila srećna, javila je porodici da odlaze u Sen Trope nakratko i da je to njen rođendanski poklon od Vlade. Nije bila oduševljena toliko zbog odlaska u Sen Trope koliko zbog toga što je to bila Vladina ideja", dodao je za Alo dobro obavešten izvor.

I posle se bune što ih Mitrović proziva... jebote, koliko si đubre kad te Mitrović proziva da si đubre?

ma sta god nato, ne mora, moze slika samo, kako god

Msm da je ovo pobednik

http://www.kurir-info.rs/natasu-bekvalac-udarila-struja-clanak-945897

A posle se smejala

- I pored pretrpljenog straha, Nataša je prasnula u smehje čim se posle nekoliko sekundi oporavila od šoka. Izgleda da sad ima nekih problema s instalacijama u tom delu stana, valjda su neke žice izgorele. Ne razumem se previše. Pozvala je električare da to srede - kaže sagovornica Kurira.

Kako, ali kako zaboga takve vesti dospeju do Kurira, da ne kažem do novina, osim ako ih sam ne pozoveš da se pohvališ, izjadaš, šta god???

Banini ovo je tema "Koga boli kurac" - nisi mogla više da promašiš link...

cccccc, samo mi nije jasno ko kupuje takve novine, eeee kupuje, daje pare...
šta me boli kurac što je ovu opekla struja ili što se VEndi jebala sa tamo nekim(ustvari, briga me je jer je volem) ili što se Cecin sin bavi glumom... e, on se bavi glumom... pa moj Toma osemenjava krave i doprinosi stočnom fondu a to niko nije stavio u novine... SEREM VAM SE U ŽUTU ŠTAMPU!!!

Lutak iskrivljenog L

kacite vesti koje niste morali da saznate

htedoh prvobitno da napisem Nije bas da me zabole ali nisam ovo morala da saznam. Ako si mi reko.

Thumb_sijalica
Bruce

Banini ovo je tema "Koga boli kurac" - nisi mogla više da promašiš link...