Prijava

Браво Луксузни! Честитке и осталима!

Јеботе, пре Бруса сам постовао...

Zahvaljujem se svim učesnicima i svima koji su se potrudili da pročitaju ovolike definicije i da odaberu one za koje će glasati. Nije bilo jednostavno ni jedno ni drugo, ali ste bili na visokom nivou kvaliteta u svim aspektima takmičenja osim ove teme.

Kako se niko nije setio da hejtuje mizantrope i filantrope u definicijama. Dr jankovic ima dobar hejt za mizantrope samozvance ili tako nesto.

Sve ovo što si reko. Tema je bila kerov kurac!!!21

osim ove teme.

Сад бановање :)

Čestitke svima, zaista su pale ekstra dobre defke!
I Brus, hvala za takmičenje...

Tema je bila kerov kurac!!!21

JEs vala, samo je mlatarao gargijom, bala ga rgija!

Ladno nisam ispao u 1. ili 2. kolu. Ovo mi je najveći uspeh .)

Na kraju Duh iz lampu i ja podelismo to 15. i 16. mesto u finale. Čestitke Luks. Brao Brus za organizaciju i vidimo se na sledećem.

Свака част, Светлећи!

Свима осталима исто, стварно су увек нијансе одлучивале без обзира на број гласова, а овај трансфер блама од теме би коначно могао да се затвори.

JEs vala, samo je mlatarao gargijom, bala ga rgija!

хехехе, само данас немој да сереш :)

Ladno nisam ispao u 1. ili 2. kolu. Ovo mi je najveći uspeh .)

Ја сам пети, одличан успех! Плус што сам био у топ 5 у сва три кола. Први, трећи и пети.

ZAKLJUČAVAJ DASODMORIMO

E, sad malo pauza sa takmičenjima, bar dva meseca, da se kovarnemo malo.
A ciklo bi mogao da nastavi onu temu sa izborom za odabrane, in the meanwhile.

tema će još malo biti aktivna, da možete još da iskašljete šlajma ako neko ima neku gargiju za kraj :)

ako neko ima neku gargiju za kraj :)

Мислим да је ово било довољно за катанац. :)

Da i ja čestitam, pa onda zatvarajte:D Svaka čast Luksu, ojebo je na kvadrat u finalu. Ali što reče Aleks, nijanse su bile u pitanju, stvarno sam pročitao masu odličnih defki.

Koja sam Jagodina....4.
lololo

Inače Brus, dobro si ovaj turnir odradio. Imaš piće od mene...u neograničenim količinama za 15 dana lololo