Prijava

Čestitke pobedniku i ostalim učesnicima. Oduševljen sam kvalitetom definicija koje sam čitao ovih dana.

u neograničenim količinama za 15 dana lololo

нек иде на мој рачун, кад је бег био циција лололо

Честитке Луксу и, наравно, свим осталим такмичарима. Маса одличног хејтовања. Све у свему, одлично такмичење, идеја и реализација истог.

нек иде на мој рачун, кад је бег био циција лололо

Eto 4. i 5. smo pa je red da častimo .)

u neograničenim količinama za 15 dana lololo

Kad se budemo videli u Beogradu, a? :)

Имам ја да искашљем...
Јако ми је жао што нисам гласа' макар данас, али опет нисам могао, тек сам сад уша' у кућу, јес' да сам Црногорац, али мора' сам око дрва радит' :)

Зафаљујем свима што су гласали за мене и уопште свима који су гласали :)
И фала Брусу што се малтретира' са свим овим да нас мало развесели, то је то, Брус, сад батали сва такмичења на пола године, доста га је било :)

И што Џони рече

Ladno nisam ispao u 1. ili 2. kolu. Ovo mi je najveći uspeh .)

Исто тако, а замислите какав је успјех, тј какво је чудо да су два медатора на друго и треће мјесто :Д

Живјели :)

http://www.srbijadanas.net/wp-content/uploads/2013/07/milo-djukanovic.jpg
Је ли то Рожаје?
Ае овамо доносите те гласове, медатори нису међу прва три, брзо, па да затварамо бирачка.

Исто тако, а замислите какав је успјех, тј какво је чудо да су два медатора на друго и треће мјесто :Д

Један био био(Келт) а један(ти) се уфуњо у задњих 10мин, Рожаје има гласача ко Београд :)

едит: честитке и теби и келту на подијуму, луксу сам већ честитао

Čestitke Učitelju i zahvalnost svim učesnicima što su poslednjih nekoliko dana svojim britkim jezikom i sjanim osećajem za mržnju oplemenili moju dušu.

Daće bog, mrzećemo i dalje!

Čestitke Luksu, zafalnost Brusu.
Osobito fala navijačkoj grupi Direktori Sever. Sledeća sezona je naša sokolovi!

Jebo te opet sam zasrao. Zaboravio sam da dam poene Džoniju. Pomješao sam ga sa Useinom za kojeg sam dva puta glasao. Jebo te ne vjerujem. Inače bi Smare bio četvrti a on drugi (edit: treći). Znači koji sam idijot!

http://vukajlija.com/forum/teme/55672-mizan-trophy-zvanicna-tema-za-glasanje-finale?strana=3#post_2508711

Osobito fala navijačkoj grupi Direktori Sever.

Ова багра од мојих навијача, од милоште названих Џукеле се понапијала и издрогирала па су се јурцали са Брусовим жандармима око сајта. Да су дошли и ја бих био бољи.

Et' da i ja kažem nešto.

Hvala čiči Brusu na visprenosti za organizovanje kupa, iako sam generalno kritikovao da se prečesto organizuju ovi kupovi. Primio me u takmičenje bukvalno pred sam početak, ja reko' ajde da se malo pokrenem da napišem nešto, retko pišem u zadnje vreme.

Skidam kapu autorima iz sva tri kruga na fer-pleju (velika većina) i na odličnim definicijama koje ste napisali (velika većina). Fer glasačima takođe (bez obrzira da l' su glasali za mene ili nisu). Pod ferplej, mislim na ljude koji su glasali za definicije a ne za autora i nisu lizali gujce, k'o neki trololo. Stvarno, velika većina ljudi je bilo korektno, potrudili se ljudi da prokomentarišu i čitaju. Kapa dole. Meščini da je bilo malo i mutljavine, al' kogajebe. Za autore koje cenim dajem ruku da su bili čisti i po glasanju i po pisanju sva tri kruga, k'o sisa seoske udavače. Bolja sisa.

Malo kritike. Trulo što neki ljudi nisu davali potpune glasove, jebemga, zar je toliki problem bio podeliti ocene i drugima? Manje trulo, al' opet trulo je bilo što su neki ljudi ispali i posle prvog kruga prestali da čitaju i glasaju za definicije. Ne mislim da one ljude koji su imali obaveza. Mislim na mentaliteta tipa - nema više koristi za moju guzicu, sad ko ih jebe. Možda se varam, al' ne verujem. Zato dodatno skidanje kape autorima koji su ranije ispali a nastavili da glasaju i prate takmičenje.

Stvarno vrlo jak kup bio, mogao je komotno svako da pobedi. Dao sam nekih 90% pluseva i 10 % minusa, sve defke ocenio. Ako sam imao neki negativan komentar, nisam hteo pisati, da potencijalno ne utičem ljudima na skor. Sad dal' je dobar rezon ili ne, jebemga nisam baš siguran. Od prvog mesta i glasova i glasića mi draže što su se ljudima koje cenim svidele definicije koje sam napisao i što sam zadovoljan sa sve tri definicije. Potrudio sam se da napišem dobre definicije, i još sam malo bacao fristajlu te šarao po temama i tonu definicija.

Ispadoh najveći, diplomirani hejter ovde bokte lolo

Nemojte šta zameriti, pozdrav svima od Luksa sfamelijom

EDIT:

Appendix: Ako kojekakvi paninari budu kmečali što sam pobedio, neka se slobodno jedna od ove dve nagradne odabrane koje sam dobio otštiklira i da se njima jedna odabrana. Meni ništa ne znači, a nekome može mnogo. Potpuno sam ozbiljan.

Pri čistoj svesti i koliko-toliko zdravoj pameti, Luks, 6.9.2013.

:спонтано устаје и креће са аплаузом у нади да ће повући ногу и код осталих:

osta čovek gologlav jebote...

:Устају и сви аутори који су прочитали овај емотивни говор Лукса учитеља, мали Станоје каже да би цијели живот чистио ципеле да има за интернет конекцију да може да чита олмајти Лукса, коментаторска секта даје новац Станоју, а цијела вукајлија почиње здушно и у глас да пјева прелџијску химну "Мало Слађа, мало Зорка". Сајт је у делиријуму, емоције преплављују одушевљену масу која након химне скандира из свег гласа "Лукшо, мајсторе", а на источној трибини се развија огромни транспарент "Човић Поље чека Лукса плодитеља!":

Kelt kobjedio! Ali čestitke i vama ostalima.

Момцови, честитам на такмичењу. Ви победили ја победио и остао на тринаестом месту к'а што сам и био.

Čestitam organizatoru i učesnicima, naročito pobedniku. Ovo je bilo pravo osveženje!

Ako kojekakvi paninari budu kmečali

E, koji si Vejv ovde...