MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Edit: Rajderu glasaj, da bi glasao za mene koji ti je. Nemoj da te navlače i da budeš lakomislen.

    Rekao sam ti da imaš dobru defku, ali mi nisi u prvih broj-koji-se-ne-sme-imenovati...

    A ne bih da glasam, jer vidim da se likovi ljute zbog toga što nisu dobili poen (EEEE?!!!)... tako da, opet dugujem Brusu izvinjenje, al opet bih radije ispao beskičmenjak, nego da poremetim i malo ovih dobrih odnosa kojih imam...

  2. Treće kolo sačinjava 16 autora, glasanje 24 sata, rang lista je i pozicija osvojena na takmičenju - dakle, glasovi u sledećem kolu određuju pobednika.

    Vejv, ne moraš se izvinjavati, samo pošalji flašu šljivovice i kvit smo :)

  3. Vejv, ne moraš se izvinjavati, samo pošalji flašu šljivovice i kvit smo :)

    Rado... I šljivu i lozu... :)

  4. jer vidim da se likovi ljute zbog toga što nisu dobili poen

    не љути се нико што није добио поен...него зато што је реално просеравање тако изостављати. а о томе да неко не прочита све дефке да не причам, ако не можеш да прочиташ све и да поделиш бодове, ок, дао си плус, немој да гласаш. ако ја могу да на паузи од учења седнем и за пола сата прочитам све дефиниције, поделим све гласове...може свако...ако не мош, јебига брате не гласај, јер није ФЕР. ако не можеш нешто да урадиш ко чоек, немој то ни да радиш. ако се двоумиш између две дефке па као ниси сигуран, јебига, дај глас аутору ког више волиш, оном чија је дефка дужа као за труд, има гомила критеријума јеботе.

    и понављам, овакве теме не треба да постоје убудуће јер нису конструктивне уопште. чак напротив.

  5. rang lista je i pozicija osvojena na takmičenju

    Aj bar 16. da budem.

  6. @KanameTosen, mogao sam ja da procitam sve defke, ali necu iz principa, i iz razloga kojih sam vec naveo. A da glasam sam hteo, jer kao sto rekoh- moze mi se

  7. Kaname, ovakve teme postoje samo zato da se ne bi objašnjavalo na temi za glasanje - bili smo u situaciji da se ne mogu prebrojati glasovi od silnih tumačenja tipa "Glasao sam za toga i toga jer mi je na prošlom okupljanju platio pivo, izvini brate tajitaj, drugi put ću tebi dati glas...".

  8. još nisu stigli glasovi iz francuske i britanije... čekamo uključenje...

  9. ма забраниш тумачења...гласаш и ћао, ни на гласачком листићу не објашњаваш зашто си гласао тако како си гласао. нек се образлажу по певетеовима ако их погађа што неко није гласао за њих лол

    ова тема би била добра само пре такмичења да се дискутује начин такмичења, бодовање и такве ствари. кад такмичење почне, катанац.

  10. Gledam Drinu NJOZINE vode hladne, ZBOGOM ostaj voljeni moj gradee

  11. Otvorio deset tabova za koje ču da glasam, slučanijm izborom isključio dva, tj. lutrijom, i onda glasao za preostalih 8, jebena rabota.

  12. Извињам се због спема, али пошто је ово најпосећенија тема тренутно, морам овде да окачим тако да ако неко заиста зна нека ми напише у пвт или било где
    http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=1881#post_2504252

  13. Да ли ће бити неки пресек гласова поново као за прошли круг?
    Нећу гласати. Нисам стигао да све прочитам, не желим некога да оштетим. Извињавам се ауторима који су издвојили време за дефиниције.

  14. http://armyshoponline.com/index.php?route=product/category&path=75_108
    Jamaika, vidi sta imas ovde, ima slicnih, sad ne znam da l' bas ono sto ti trazis

  15. Biće presek glasova oko ponoći. Jamajčanine, svi ovde spemuju ali ti ga brate pretera...

  16. A da, Jamajka, ima i ovaj model sto si postavio, 5,9k cini mi se da kostaju :D

  17. Брус, кажњавај ондак

  18. nova politika, puštamo vas da se opustite pa ćemo početkom posta pobanovati pola sajta...

  19. nova politika, puštamo vas da se opustite pa ćemo početkom posta pobanovati pola sajta...

    Kad mi bude sad sukn'o mesec dana, au hahahah :D