MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. ja sam moju svesku na kocke izgubijo pa sam napamet glasao... izvinjavam se ako sam nekog odštetijo...

  2. Za tebe me zabole Rajderu, iskreno.

    A pobrisao bih glasove ovih što se hvale da nisu pročitali a glasali su. Realno takav glas je bezvredan. I pregrizoh jezik, nastavljam da serem.

  3. Verujem da ima dobrih defki, ali zvizdi mi znas. Kao sto sam rek'o svi serete nesto i svako se pravi najpametniji. U proslom kolu sam sve definicije procitao i potrudio se da glasam koliko toliko objektivno, i da odredim one za koje cu da glasam, jer su sve bile dobre. Ali onda su se nasli likovi koji su samo poceli da seru i vredjaju neke druge ljude, a iz kojih to razloga? E sad sam ja odradio ovako pa pljujte mene, zabole me

  4. ShoNNe007
    Људи, је л' то пун месец утиче на вас па сте зато нервозни и редовно се свађате у ово доба?

    Mislim da je u pitanju sindrom suvog kurca, ali nisam siguran.

  5. Jebi ga brate, možda što sam nervozan al jebete nas ko vrana skeledžiju. Ćutim 3 dana, ne mogu više. Lobirajte, vrbujte za bodove na takmičenju, pročitam nasmejem se sprdnja i to, priča je koja je vezana za takmičenje. Nemoj da pričate o jebenim transformersima, stripovima i kurvama i pivu jebi ga. Ajd da se organizatorima pokenjamo po glavi šta, ja bih svjatio ovo kao omalovažavanje mog truda. Spem je samo ponekad smeša. Ponekad.
    Edit: Rajderu glasaj, da bi glasao za mene koji ti je. Nemoj da te navlače i da budeš lakomislen.

  6. Ali onda su se nasli likovi koji su samo poceli da seru i vredjaju neke druge ljude, a iz kojih to razloga?

    Ако један једе говна, је л' мораш и ти? Искрен да будем, боље да ниси гласао него онако како јеси... Није било фер према неким ауторима који су заслужили глас. Мисим како год оћеш, требо си искулирати и не покретати расправу о овоме...

  7. Опусти се Боки хехе

  8. Nema pauze, još jedno kolo i završavamo sa mizantropijom - nadam se da ćete se dobro istresti ovde pa ću biti miran barem deset dana za banovanje...

  9. Ček jel sam ja pijan ili mi je stvarno Zyclon dao 10 poena?

  10. Je l' zabranjeno da se zajebavamo ovde mozda? Ono sto je vazno za takmicenje Brus je naveo u prvom postu, ostalo je diskusija o svemu i svacemu i zajebancija sa ostalim ljudima koji to znaju da prihvate. Ako ja gresim u tome, nek me mod udalji trajno sa sajta jer nista drugo mi ne pada na pamet...

  11. Boxere, u čemu je problem? ovo je vukajlija, sajt za zezanje.

  12. Чек, није ми јасно.. Како од 33 аутора да се изведе финале?!?!? ШКК

  13. Ne znam kolko prolazi 16 ili 17

  14. Od ovih se izabere tipa pola, pa ide naredno kolo i tamo tri prvoplasirana su pobednici.

  15. А небитно, како и од 16 аутора да се изведе. Једино нека групна фаза.. Њаа

  16. Liga kao i ovo, onaj sa najviše bodova osvaja i ćao.

  17. ја сам већину прочитала, нисам баш све оценила, гласала сам онако одокативно, како ми је деловало најзанимљивије, не могу све детаљно да читам, школица, обавезе, ово, оно...

  18. реално не би требале да постоје ове теме за дискусију...не видим о чему овде може да се дискутује сем оно као, аха одлична дефка, можда да је урадио ово оно бла бла...ово остало је све спамчина, смор и опака препуцавања....спорадични покушају духовитости и мољакање.

  19. Ma kakva liga. Ako je 16 onda idemo na 8, pa 4 pa fajnal.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.