MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. daj da skupljamo pare za perovića lolo
    samo sa njim do finala

  2. Ko je zakljucao temu za jebanje Mie Borisavljevic?!?!

  3. I, bre, gugi, pa ti stvarno ne znaš za sramotu!

    Hehehe

  4. znam, al ne razumem šta je sramota

  5. To je sve što ću da kažem.

  6. ej, jel vi ovo sve ozbiljno shvatate? ne zajebavate se?

  7. Otkljucavajte temu za jebanje MIE, ocu da se prijavim breeeee!

  8. Lizanje na ovoj temi, glasanje bez čitanja koje je direktno uticalo na plasman, te neke ispodprosečne definicije imaju previše bodova.

  9. Otkljucavajte temu za jebanje MIE, ocu da se prijavim breeeee!

    Vrati temu Bruseeeee! :D

  10. Kako ova tema postane govno čim se objave defke, a posebno kada se bliži, a onda i počne glasanje...

    Lukѕ
    Odaberi random neku od ovih defki, teleportuj je pre tri-četiri godine u prošlost sajta

    Ako pod "ovih defki" misliš na 2. kolo ovog takmičenja, uopšte se ne slažem da bi zadivili nekoga pre tri, četiri godine. Posprdno bi nas poslali sve nazad u srednju školu da se pohvalimo profesorki srpskog kako smo napredovali od one slabe trojke, pa nas možda pošalje na opštinsko takmičenje u pisanju sastava i falsifikuje nam krštenice. Ali i to možda. Jednog, dvojicu. Prvo kolo je bilo bolje, jer je bilo neozbiljnije, hejt provučen kroz zajebanciju, maštovitije defke, mnogo više u duhu sajta. Jedva sam se odlučio koje da prođu u drugi krug. U ovom kolu je izašlo ukupno pet definicija koje zadovoljavaju moje kriterijume, koji, naravno, ne moraju biti ispravni, ali eto, da ka'em.

    Ako govorimo generalno o definicijama danas, definitivno i najcenjenije definidžije od pre 3-4 godine mogu da pljunu pod prozor najmanje tridesetorici aktivnih autora. Tu mislim i na tebe, Luks, tvoje defke šiju te matore, ali ne i ova, u ovom kolu. Čik pogodi šta bi prokomentarisao neko u 2009. na primer na tvoju definiciju? Divi Gavajo ;)

    Mada si jedan od te dvojice koji bi glat prošao na opštinskom.

    EDIT:

    defke su kul i drago mi je da su napisane

    Da ne bune zabune, slažem se s ovim ispod što Pseto napisa. Samo hajde da se ne ložimo da smo neki "spisatelji". Nismo.

  11. Ja neću ništa da kažem, boli me kurac. Sve što sam imao rekao sam.

    edit: ne za defke, o tome mogu. defke su kul i drago mi je da su napisane.

  12. ćoško, oblo, kocko, milojicin mali...

  13. zaboravio si Vahu i Šeća!

  14. Čik pogodi šta bi prokomentarisao neko u 2009. na primer na tvoju definiciju? Divi Gavajo ;)

    Pa zato sam i napravio analogiju sa Kromanjoncima lololo gargija što bi rek'o Ćukica.

    Ne ozbiljno, meni i prvi i drugi krug valja, možda ne suptilan i dovoljno sitničar da baš džgiljim u tananije nijanse, ali valja, polako sam i detaljno čitao. Rek'o bih ja da ne valja, jebiga. Sad da li su smešne neke ili nisu, meni prvo bitno da su lepo koncipirane referenca, Count Zero (2013). Volim ja ozbiljne definicije pročitati, težačke, opore, kad se rasplini radnja a pred očima slike ferceraju k'o iz onih crno-belih filmova o radničkoj klasi sa početka dvadesetog veka.

    Mada si jedan od te dvojice koji bi glat prošao na opštinskom.

    Jebiga, da mi je ova pamet, pa da je teleportujem nazad kad sam bio negde tamo pred kraj srednje, pa da uletim na takmičenje srpskog, tu bude mahom 80% devojčica. Bude i matorih ovih profesorki, one su mahom neudate. Jebiga, kad je zort...

  15. Iskreno Gugi, tvoja defka, jesam ja dao plus i sve to, ali brate, mislim da je definicija promašila takmičenje. PK se odavno završio. Pod PK ne mislim na onu skraćenicu Puši Kurac, već Parodija Kup. Ljuti se, radi šta 'oćeš, ja sam ti rekao šta mislim.

  16. jes, ću se ljutim
    bre, ne znam šta da ti odgovorim, ali stvarno

  17. Ja sam olakšao dušu, i sada mogu na miru da se posvetim FM. Radnički do LE!!!