MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. bre, ne znam šta da ti odgovorim, ali stvarno

    :( kako si ga skenjao!

  2. što sam ga skenjao?

  3. Svašta se piše ovde, pa ću i ja. Morala sam da budem mizantrop da bi mi bilo lakše kod glasanja. Tako da:
    - isključila one na izlizanu temu (svi to hejtuju, podrazumevajuće je, provlačilo se kroz mnoge definicije)
    - postoji već mnogo bolji hejt na istu temu
    - ne mrzim to, ili ne toliko
    - preterano agresivan ton, jedno je mrzeti, drugo je biti lud
    - ispovedan ton, jeste da ti je teško zbog toga, ali nisi u crkvi
    - ne razumem najbolje o čemu se radi
    - čudna interpunkcija
    - nemam dovoljno poena, a i šta me briga
    - eci peci pec

  4. što sam ga skenjao?

    Ne, ne, on je tebe... napisao si to kao da si opako skenjan zbog onoga što je napisao. Ništa loše nisam mislio :)

  5. aha, e dobro...
    EE, Brus, šta učini od ovog takmičenja. Za ovo si se pripremao mesecima :)

  6. EE, Brus, šta učini od ovog takmičenja. Za ovo si se pripremao mesecima

    Kakvo bre takmičenje Gugi?
    Ovo je Brus opravio nenadjebiv performans.
    Sve se snima i kace objavi ima da dobijemo nagrade. Međunarodne!
    Dodnesemo Zlatnu palmu u Jagodinu ;)

  7. Ovo je Brus opravio nenadjebiv performans.

    i svaka mu čast!

    saće se razviju novi klanovi lolo

  8. saće se razviju novi klanovi lolo

    ima se masovno naručuje na Radio Moravu:
    za mog bivšeg brata/druga/priijatelja sa Vukajlije pesma

    Mizanski rastanak ;)

  9. saću da napišem jedan seljački hejt i inat svima

  10. ima se masovno naručuje na Radio Moravu:
    za mog bivšeg brata/druga/priijatelja sa Vukajlije pesma

    Hoćemo odmah? Imam ja kredita :)

  11. Pa zato sam i napravio analogiju sa Kromanjoncima lololo gargija

    Sa gargijom je sve lakše...sa gargijom možeš i da treseš šljive...

  12. Drage kolege, visoko rangirani autori, nenadjebivi pisci kvalitetnog pisanija želim nešto da izjavim za dnevnik. Shvatite ovo ozbiljno, sad se ne zajebavam.

    Pošto sam proglašen za sramotu sajta i pošto je popljuvano moje mesto na tabeli, želim, pri čistoj pameti i svesti, da moje mesto poklonim osobi kojoj to mnogo znači.Ne želim više da se takmičim jer je ovo postalo stvarno jadno i bedno. Da se toliko uzburkaju strasti, da padaju teške reči, da se ljudi STVARNO SVAĐAJU I PRIMAJU, moje srce ne može da izdrži. Jebalo vas takmičenje u dupe a i šire.

    Od sajta koji je napravljen za zajebanciju i da se čovek malo razonodi i opusti ovako nešto je za mene besmisleno. Kao početnik jesu mi plusevi značili ali to je bilo sve do prve odabrane. Posle toga me je mnogo bolela patka kao i sad. Sve ovo prihvatam kao dobru zabavu i smejanje. . Čim nisam glasao za neke koji su računali na moj glas odmah ispadam ovakav i onakav. Nema veze, ne poznaješ me i možeš da sereš koliko ti je volja. Nikad ali nikad mi nije bila namera nikog da uvredim ili ponižavam kao što neki rade. Jer i nisam takav čovek. Oni sa sajta koji me znaju mogu to i da potvrde.

    Mislite da su i prošla takmičenja bila fer? Jesu kurac, kad moram tako da lajem, al' nema veze. Ajd sad, što glavni nije proš'o? I on je trebao da prođe u drugi krug, glat, al' nije. Pa je l' dizao prašinu? Nije. Boli ga stojko, nije pa nije. Će prođe neki drugi put.

    I još nešto! :nema veze sa CKM-om, čisto da ne pomisli da je on jer mi je rekao iskreno šta misli, obraćam se dvojici autora, znaju oni koji su: Alal ti kurac koji sad drviš na mene kako pošteno glasaš a ovamo si molio preko pvt za glasove! Neka vam služi na čast!*

    Toliko od mene... neka su vam sa srećom dalja takmičenjenja i neka bolji pobedi...

    Iskreno i od srca, bata gugi

  13. Gugiša, jebemu, nemoj se ljutiti i napuštati takmičenje, neka te. Shvati to kao neki treš talk pred mečeve boksera, ponelo ljude. ;-) Ja tebe nisam upoznao, i teško je reći ovako sa sajta ko je kakav, ali jebiga može se nešto naslutiti. Ti meni bar ličiš na dušu od čoveka, ali jebiga, da si nekad teletabis - jesi. Da ti nisam video sliku na forumu, dao bih ti u vrh glave šesnaest godina. Ajde, šesnaest i tri i po meseca kapak, evo 2 evra za kafu, uzmi i idi. Eto, nemoj na čemu zameriti, ne uzimaj takve stvari mnogo lično, ipak je ovo internet - može svako svašta napisati. Pozdrav od Luksa sfamelijom.

  14. Серем вам се у такмичење, треба вас све бановати.

  15. Jbg, gugi, previše si emotivan... Neće ti ta knedla tako lako proći ali neka si izbacio bar dio iz sebe.

  16. Ove slike su povodom Gugijevog posta... Dečko je objasnio u svom postu.
    Igrom slučaja, imao sam priliku da ga upoznam. Uvek pozitivan, nasmejan lik koji se samo zajebava... eto, dokle smo otišli kad smo njega uspeli da iznerviramo.

    Stvarno je izgubilo svaku poentu...

  17. Uvek pozitivan, nasmejan lik koji se samo zajebava

    ne pitam te to, kakav je u gOOzu!?

  18. ne pitam te to, kakav je u gOOzu!?

    Ne znam to, i ne zanima me...

    A koliko se svi sećaju koliko ga je Proviron podjebavao i hejtovao, rugao se njegovim defkama, a ovaj nikad ništa njemu nije loše uradio... i to nešto govori...

    I da, i ja sam na korak od toga da odustanem iako sam razrađivao već nekih 16 ideja od sinoć, jer mi je prolazak, malte ne, neminovan...

  19. jer mi je prolazak, malte ne, neminovan...

    Tole namestio ?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.