MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ja neću da ti pošaljem zahtjev ta prijateljstvo...

  2. ja klikno i nema ništa osim ova ti slika, ali mi se javlja da treba da glasamo za Smarka svi!

  3. па панинаро, да није то случајно можда зато што сам сад направио профил?
    ЕДИТ: пазле :(
    ЕДИТ 2: на чету ми само нинка лоло

  4. Pazle masteru nemoj da takav, evo jamajko imaš frend rikvest. lololo

  5. Иронични, ти си овај Корлеоне?

    едит: видех сад тек алтернативно

    едит2: гласајте за Смарка обавезно!

  6. Da bre bemimsve ne mogu da promenim ime, ali zato hoću da glasam za Smarka, kao i svi što bi trebali da urade!

  7. ajd sad mi kazite ako je nesto pametno/bitno receno na prethodnih dvajespet strana ovde, koliko nisam procitao i ne nameravan jer je besmisleno gubljenje vremena koje ionako nemam jer truckate o raznoraznim stvarima nevezanim za takmicenje

  8. Треба гласат' за мене, обећавам.

  9. deder, smarko, ajd ako te ne mrzi stavi i moju defku tamo na listu, a svi ostali glasajte za njega!

  10. Imajte u vidu da mi je sjutra rođendan tako da pazite da obavezno glasate za mene (edit: ladno sam bio napisao smarka jer postuje prije mene komentare koji pozivaju na seks...).

    EDIT: I da, učinite mi i ne glasajte za ljubomorne dusxe koje me hejtuju. Ne zaslužuju da idu dalje!

  11. Што спамујете?
    Не молите за плус више, аман!

  12. само да напишем нешто.

  13. PLUS JE DROGA.

  14. Auuu, i ja sam se uvatio pogrešne teme za defku... napušiše me pušači samo tako... lol

  15. Mislim da mi je neko prčkao oko posta gornjeg ali nema veze... Mislim da znam i ko je... Elem, Bruce, koje mjere planiraš da sprovedeš protiv Urrada koji nije napisao definiciju (i neće, sva je prilika)? Za ove ostale znam, jedno 10 dana bana.

  16. Ima Urrad fore još, on je nepredvidiv po tom pitanju, a kontam da ne bi ispalio kolegu bez objašnjenja. Uglavnom, ako ne napiše na vreme editovaću mu stare defke na nov i originalan način.

  17. Samo se još urad čeka?

  18. 64. Thilmo
    65. poplava92
    66. Самхаин
    67. Џорди
    68. urrad
    69. Drug Raja _-_
    70. dokle_vise
    71. MaReEeEeEeE'

  19. ova dvojica na dnu su napisali defke ali je jednu obrisao autor, a druga bila u minusu - jedino se oni ne čekaju ali ću im prihvatiti ponovno napisanu ako je objave

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.