MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ček sad je opet neparno. Kolko prolazi 35 ili?

  2. videćemo kad svi napišu ili ne napišu - prolazi 50% zaokruženo na jedan više (ako je 63, prolazi 32)

  3. Ja sam malko editovao defku, možda ću još malo. Jel smem do početka glasanja da činom to? Naravno ne menjajući kontekst već samo sitne ispravke.

  4. Скратио сам избор на 49 дефиниција лоло ваљда ћу до три сата успети да нађем топ 8 :д

  5. Hteo sam da počnem da čitam prekjuče ja mislim pa sam se predomislio i odlučio da to uradim kad svi izbace defke, ko izbacio izbacio ja odo.

  6. Ја читао како су излазиле, сад иде поновно бацање погледа, баш као на евровизији кад пуштају поново све песме кекеке

  7. Trebalo je neki kratak apstrakt/hajlajt svake defke izbaciti, što kaže LOL kao kvik privju.

  8. Odoh i ja da se bacim na čitanje ponovo. Valjda ću do 3 završiti sve i doneti odluku.

  9. Auuu, i ja sam se uvatio pogrešne teme za defku... napušiše me pušači samo tako... lol

    Ako niko drugi, ja ću ti dati koji bod... (platio mi jelte :) )
    To mi je bila jedna od ideja da pišem, ali sam pretpostavio (dobro sam uradio) da će neko hejtovati to već, a i svidelo mi se kako je napisano. Iskren da budem, čudno mi bilo da si ti. Popunio sam možda 5 - 6 mesta, koje ću da glasam, popunio bih sve, nego čekam ove "romanopisce", koji ne mogu da stignu da napišu šurnaest dana defku. Pa pre će Kurd doći opet na Vuku nego što će oni napisati.

  10. Океј, четири са дефинитивним гласом, и 15 који се боре за преостала четири места опаааааааааа

  11. Prvih 15 autora-uzeo sam 3 defke za koje ću da glasam.

  12. Иначе, предлог за оне који не знају како да организују преглед дефиниција, ископирате листу са теме за гласање у простор за нову дефиницију, полако отварате линк по линк, бришете шта нећете, а шта је сигурно пребацујете у пример... Знатно олакшан посао :3

  13. Завршено! Ако још неко напише нешто, промотрићу, али чини ми се да сам завршио листу :) Бтв, Брус, како се гласа - За дефиницију, или за аутора? Тј, када пишемо за кога гласамо да стављамо линк дефиниције или да само напишемо име аутора?

  14. Ja uzimam defke koje su hejt. One koje nisu ne uzimam.

  15. glasati za kvalitetno napisan hejt bez obzira da li se slažem sa tematikom ili za tematiku koju podržavam bez obzira kako je napisano??? Ipak sam se odlučio da idem prvom putanjom, dakle kako je napisano, s tim što ću glas koji sam namenio puzlu da dam nekom drugom (jako mi je žao konjčo), svakim postom ovde na temi si padao u mojim očima kao čovek i kao komunista, i šta sad? ja ti dam glas a ti napišeš, vid' one budale, ja se zezao glasajte za mene, a on stvarno glasao. E prc!
    EDIT: A inače, puzlova definicija me najviše nasmejala, turijo je omiljene, šteta...

  16. Ја ћу гласати за квалитет хејта иако има хејтова са којима се не слажем...мислим да је квалитет најбитнији. Волео бих и да не пишу имена аутора уопште да не морам сам да гасим френд мод... Покушаћу да будем објективан скроз и за једно и за друго.

  17. Е људи, ја имам благи дежа-ву.
    Недавно су се појавиле дефке за куп за које сам СИГУРАН да су се појавиле раније у истој форми, исти наслов.

    Не знам дал су исти аутори у питању.
    Не узимам есид тако да није то до тога.

  18. Ako misliš na moju jeste da imam sahranjenu definiciju sa istim naslovom od pre godinu doduše tada je bila kratež.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.