MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ja sam svoje odlučio.
    Pa da, Smarka, nego koga?!

  2. jes i ja sam za dodatak tih poena ne mogu da se odlučim za Nosaam, ali Smarku najveći broj bodova definitivno

  3. сузио сам на 13 и а у пичку материну, не знам како даље и по ком критеријуму!

    e, o tome pričam, glasaj za Smarka i lagano!

    JEBENI EDIT: Ladno nisam provalio ovo!!! SMARKO JE EDITOVAO MOJ POST JER JE MOD i može mu se, TOOOO, PIŠAJ NA SIROTINJUUUUUUU!!! BRIŠI OVOOOOOOOOOOOO!

  4. A i pisaće to valjda kad pokrene glasanje tako da nema šta da zbuni, a i kako bi moglo kad ću glasati za Smarka.

  5. Јбг, гледајте све сегменте, не само количину хејта. Него и квалитет и тачност написаног текста. И сигурно ће нећете морати да се двоумите много... То је бар лако, ето ја ћу гласати за Смарка

  6. Ja sam napravio izbor od 8 i to onih prvih za koje sam mislio da glasam. Sta ja da radim kad su ovi kasnije napisali, a i ima toliko dobrih definicija tako da svi koji odu dalje, otisli su zasluzeno, ali kako god, treba glasati za Smarka

  7. Не увлачи се у буљу модовима :)

  8. Ja nisam, posle onih što sam prvo odabrala napisane su i neke bolje, svačiji trud treba ispoštovati. Zato i dalje ne znam šta ću. Gledam da kriterijum bude da je to zaista hejt.

  9. Сузио на 8 носилаца бодова, ваљда неће неко написати добар хејт до истека рока...нема СМарка кодмене.

  10. Glasajte za Smarka obavezno!

  11. Дилане, ти си ми био у 13. У 8 ниси ушао после лавовске борбе...

  12. Nacrtaj mi srce i oprostiću ti lolo

  13. I kod mene je Smarko na prvom mjestu.

  14. чек да пробам, нумем ја то. глуп сам ко пањ за те ствари. ♥ ео га!! показао ми манча :) ал озбиљно ми он показао :)

  15. Pseto ti meni bio deseti, al nisi ušo u 8. sa bodovima.

  16. I kod mene je Smarko na prvom mjestu.

    Isto, ali ima i neko sličnog nadimka lolololo

  17. Lukac ne odaj nam tajne. lolo

  18. ај неко себи да да максимум, ке ке ке...

  19. Bas me cudi od Mance da ti slao srce :-)

  20. ај неко себи да да максимум, ке ке ке...

    Jesi gledala kad evroviziju? :) Ne meže....

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.